Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Користь обрізки дерев у вашому саду та прибудинковій території.

Користь обрізки дерев у вашому саду та прибудинковій території.

Користь обрізки дерев є доволі значимою для вашого саду чи прибудинкової території, адже завдяки цій процедурі дерева будуть здоровими та плодовитими. Тож варто пам’ятати, що деревам слід допомагати підтримувати стабільну форму, а це означає формувати однаковий вигляд крони та підтримувати здоровий стан.


Послуги висотників слід замовляти регулярно, пізньою осінню або ранньою весною, рекомендовано від двох разів у рік. Без цієї обробки складно сформувати гарну крону дерева, а яблуні та груші не будуть добре плодоносити.
Більшість декоративних дерев також потребують цієї обробки. Але є і вийнятки, такі дерева як береза, бук, граб, каштан, клен, магнолія, та горіх погано переносять кронування, тому їх потрібно обробляти за потребою.

Формування крони дерева

Процедура обрізки дерева висотниками, перш за усе видаляє хворі, зламані та пошкоджені гілки. Також видаляються гілки які ростуть під гострим кутом до стовбура, це забезпечить більший захист під ділянкою дерева коли будуть сильні вітри та грози. Якщо ж у вас в саду чи на прибудинковій території ростуть старші дерева, які не зрізали останні кілька років, мають щільну крону яка погано пропускає сонячне світло, то процедура роботи висотного альпініста займе більш триваліший час.
Спершу висотник зрізатиме декілька товстіших гілок, а щоб зупинити подальший ріст дерева в гору обрізає крону. Далі обрізаються всі гілки, що ростуть в середині крони. Рекомендуємо якнайбільше проріджувати дерева які були сильно поросли. Ця обробка відновить дерево, гілки відростуть у літку, а через рік ви отримаєте більше плодових культур.

Вигляд крони дерева

Якщо ви бажаєте щоб ваш сад мав красивий естетичний вигляд та індивідуальний характер, рекомендуємо сформувати крону дерев у формі кулі, куба, чи конуса. Що до хвойних дерев ( сосна, ялина, кипарис та ін.) то вони гірше переносять обрізання. Тому їх потрібно доглядати з початку весни, бажано двічі у сезон. Формуватися хвойне дерево має протягом двох років, зазвичай для цього замовляють досвідчених спеціалістів. Якщо ж обрізку зробити неправильно, це спричинить зупинку росту та погане формування росту верхівки крони. Листові дерева можуть формуватися протягом цілого року, найактивніше із листопада по березень. Сорти дерев Береза, Клен, Волоський горіх із червня по вересень.

Самостійна обрізка низьких дерев

Ви можете самостійно доглядати за маленькими молодими деревами без належного обладнання для зрізання дерев на висоті.
Щоб робити таку роботу, вам потрібно знати які види можна обрізати, а також на якому етапі розвитку та в яку пору року. Щоб правильно дерево формувалося, потрібно також подбати про збереження основного стовбура та рівномірного розміщення гілок. Завдяки цьому рослина матиме сформований міцний стовбур, а також підвищить стійкість до непогоди.
Пам’ятайте, молоді рослини потрібно ретельно доглядати із перших стадій їхнього розвитку, а також ви не повинні видаляти більше 15 % крони одразу.
До інструментів слід віддати не менш уваги, адже належний технічний стан та чистота забезпечить молодому дереву здоров’я.

Закінчення обрізки

Після активної роботи залишається багато залишків гілок дерев та іншої деревини. Тож виникає питання що з ними робити ?. Для роботи із деревиною вам знадобиться дороговартістна машина-дробарка, призначена для ефективної переробки деревини та виготовлення із неї стружки, яку можна буде використати наприклад для мульчування квітників, або розпалення котла. Якщо у вас працювала компанія промислових альпіністів , вам не знадобиться самостійно прибирати та тратити паливо на вивіз сміття, адже ми про усе потурбуємося!
Компанія “ Альпром “ рада вам допомогти, адже наша робота завжди на висоті!!

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]