Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Про нас

Наша компанія надає послуги у сфері висотних робіт методом промислового альпінізму для організацій та приватних осіб.
Альпром – це колектив, який складається з альпіністів-спортсменів, які своє хобі закріпили будівельною освітою.
Що ж таке промисловий альпінізм?

Промисловий альпінізм – це технологія виконання висотних робіт з використанням альпіністських методів пересування і страховки. Промисловий альпінізм часто застосовується в таких видах будівельно-ремонтних робіт, як ремонт фасадів, ремонт покрівлі, утеплення стін, миття вікон, скляні роботи, очищення покрівлі від снігу та льоду, антикорозійна обробка металоконструкцій, герметизація міжпанельних швів панельних будинків, монтаж кондиціонерів і супутникових систем, монтаж зовнішньої реклами тощо.

Промисловий альпінізм – це завжди вигідно і зручно. Виконувати висотні роботи промисловими альпіністами дешевше та мобільніше, ніж використовувати автовишки. Альпіністи можуть працювати на великій висоті і у важкодоступних місцях, де є неможливим використання спецтехніки. Використання роботи промислових альпіністів на високих об’єктах часто в декілька раз дешевше за спецтехніку, риштування і т.д.

Промисловий альпінізм широко використовується за кордоном, у нас же він тільки почав отримувати популярність. На жаль, на відміну від спортивного альпінізму, промисловий альпінізм приваблює не тільки спортсменів, у нього йдуть звичайні люди – щоб заробити гроші, не маючи відповідної підготовки, що часто закінчується неприємними випадками.

Альпром – наша робота завжди на висоті

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]