Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Блог

Користь обрізки дерев у вашому саду та прибудинковій території.

Користь обрізки дерев є доволі значимою для вашого саду чи прибудинкової території, адже завдяки цій процедурі дерева будуть здоровими та плодовитими. Тож варто пам’ятати, що деревам слід допомагати підтримувати стабільну форму, а це означає формувати однаковий вигляд крони та підтримувати здоровий стан.

Read more

Догляд за ринвами та системами водовідведення

У кожному будинку чи то приватному, чи багатоквартирному є водовідводи із жолобами, функцією яких є вивід дощової води. Якісні водостоки забезпечують захист стін будинку від вологи та збережуть довговічність даху.

Ринви – це зазвичай напівкруглі жолоби, які прикріплені по краях даху. Вони використовуються для зливу дощової води, що стікає із самого верху напівсхилого даху. Також до горизонтального жолоба кріпиться вертикальна зливна труба, яка відводить воду в землю або каналізацію. Ринви, що застосовуються в сучасному будівництві, виготовляються із ПВХ (пластик) або оцинкованої сталі.

Read more

Гірлянди можуть освітлювати сад, дерева або інтер’єр і є чудовою прикрасою.

На деревах та на будинках вішають яскраві гірлянди, щоб забезпечити візуальні аспекти та унікальну гру вогнів. Мерехтливе світло гірлянди допомагає розслабитися, а завдяки йому сад виглядає дещо таємничим та дуже романтичним.

Як спланувати розташування гірлянд на деревах та будинку?

Оформляючи свій будинок чи сад гірляндою, подумайте про їх упорядкування та надійне розміщення. Слід враховувати, серед іншого, відстань між опорними точками, довжину шнура та кількість необхідних лампочок.

Read more

Загальні принципи та прийоми вирубки дерев.

Тож приступимо до переліку :

  1. Не підходьте до дерев, підвішених на енергетичному обладнанні. Крім того, не рубайте такі дерева, які можуть дістатись до ліній електропередач чи телекомунікацій без належного нагляду. Їх можна зрізати або відрізати лише під наглядом відповідних осіб.

  2. Радіус небезпечної зони для вирубки та падіння дерев становить щонайменше дві висоти зрубаних дерев.

  3. На робочому місці можуть перебувати лише уповноважені особи, які повинні бути біля зрубаного стовбура дерева. Дроворуб повинен переконатися, що в небезпечній зоні немає інших людей.

  4. Зрізання та вирубку дерев діаметром більше 20 см слід проводити пилкою та відповідним допоміжним обладнанням таким як важільно-роторний або направлений стовп, що не перевищує потрійну ширину направляючої пилки, клинів чи інших розкидальних пристроїв. Можливо зробити зрізання дерева діаметром 20 см і менше, для цього потрібно пила без допоміжного обладнання, пила з вертикальним захопленням, пила з ріжучим пристроєм на стрілі, ручний інструмент для догляду за посівами.

  5. Що до кореневих шишок, то їх напрям падіння після зрізу слід визначати з точки зору падіння частин обробленого дерева пилкою. Знімати можна лише погані кореневі шишки. Зробивши перший вертикальний зріз.

  6. Основні правила зрізання дерева:

Read more

Що потрібно для вдалого зрізання дерева?

При вирубці дерева надзвичайно важливі правильні прийоми роботи. Вони служать для забезпечення безпечних умов праці, а також підвищують ефективність.


1. Плануйте заздалегідь.

Якщо плануєте зрізати дерево бензопилою, то підготовка займе тривалий час.
Спершу вам потрібно зрозуміти чи через ваш приватний участок проходить дорога або іноді ходять пішоходи, а також можливі лінії електропередач, чи збудовані будівлі. Адже вам потрібно буде розмістити обладнання та транспорт для вивезення зрізаного дерева, а також сміття. Також обов’язково розмістіть попереджувальні знаки, якщо вам відомо, що ділянка перетинається дорогою або через неї проходить багато людей щодня.

Read more

ОСТАННІ НОВИНИ

Alprom