Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Покрівельні роботи у Львові

Покрівельні роботи – досить складний процес, що вимагає певних професійних навичок.

Однією з основних функцій покрівлі є захист будівель від атмосферних явищ. Від того, наскільки правильно виконаний монтаж, залежить не тільки термін експлуатації покриття і самої покрівлі, але і мікроклімат в будинку в цілому. Тому дуже важливо довіряти покрівельні роботи саме професіоналам, які не тільки якісно і з гарантією виконають монтаж покрівлі, але й грамотно проведуть консультації, заміри та розрахунок необхідної кількості матеріалів з огляду на архітектурні особливості будівлі і кліматичні умови, в яких ця будівля буде експлуатуватися, а також всі побажання і можливості господаря будинку.

Саме високий професіоналізм та індивідуальний підхід по відношенню до наших клієнтів є одним із пріоритетів для нашої компанії. Фахівцям нашої компанії, які більше десяти років займаються покрівельними роботами, під силу виконати монтаж покрівлі будь­-якої складності.

Спочатку основною спеціалізацією наших покрівельників був монтаж композитної черепиці, але з появою на будівельному ринку України все більше нових і не менш популярних матеріалів на сьогодні ми пропонуємо повний комплекс послуг з облаштування покрівель:

Монтаж покрівлі під ключ – монтаж кроквяної системи і обрешітки, утеплення, гідро- і пароізоляція покрівлі, підшивка звисів покрівлі, монтаж водостічної системи, укладання покрівельного покриття;
Реконструкція старої покрівлі – демонтаж, монтаж кроквяної системи; повна або часткова реконструкція кроквяної системи; демонтаж старого, монтаж нового покрівельного покриття, гідро- та теплоізоляція, пристрій мансард, підшивка звисів покрівлі, монтаж водостічної системи

Крім цього, ми проводимо також окремі види покрівельних робіт:
монтаж кроквяної системи будь­-якої складності (металевої, дерев’яної);
монтаж керамічної, полімерної і цементно­піщаної черепиці;
монтаж композитної черепиці;
монтаж бітумної черепиці;
монтаж металочерепиці, профнастилу, фальцевої покрівлі;
монтаж водостічної системи;
підшивка звисів покрівлі дерев’яною вагонкою, софіту (сайдингом), пластиковою
вагонкою, профнастилом;
установка мансардних вікон та люків.

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]