Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Вакансії

Компанія Alprom шукає працівників!

Якщо ти вправний альпініст, та досвідчений майстер будівельної справи, запрошуємо тебе приєднатися до нашої команди Alprom. Ми завжди раді співпрацювати з новими працівниками, розширюватися та рости.

На даний час ми готові запропонувати такі вакансії:

Альпініст – монтажник.
З/П від 15000грн

Якщо альпінізм – твоє захоплення, ти вільно почуваєшся на висоті, маєш досвід будівельника, інструменти, спорядження та готовий до завдань різної складності – ми запрошуємо тебе у свою дружню команду!

Помічник альпініста (підсобник).
З/П від 8000 грн.

Якщо ти маєш досвід у будівельно – монтажних роботах, швидко вчишся та готовий до різних завдань – ми пропонуємо тобі приєднатись до нашого колективу.

Водій категорій В,С
З/П від 10000 грн

Ти вправний водій, з підтвердженою документацією та досвідом? Ми шукаємо таких надійних водіїв!

Водій- оператор автовишки
З/П від 14000 грн.

Якщо ти маєш досвід управління автовишкою, водійське посвідчення відповідної категорії – ми чекаємо на тебе у компанії Alprom.

Менеджер з продажу

Якщо ви вмілий, активний продавець, вам легко спілкуватись з людьми, знаєте ринок, і вмієте пропонувати послуги та знаходити потенційних клієнтів, то ми раді запропонувати вам посаду менеджера по продажам.

Якщо ти маєш відповідні навички, досвід, бажання вчитися та необхідні діючі документи, шукаєш високооплачувану роботу та регулярний заробіток – тоді тобі до нас, у компанію Alprom!

Зателефонуй нам за номером +38 097 583 5629
та отримай більше інформації про можливості у нашій компанії.

Гарантуємо цікаву роботу та вчасну оплату!

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]