Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Миття вікон та фасадів

В наш час новобудівлі переважно використовують великі скляні вікна та вітрини. А щоб сонячний день не був сірим, потрібно замовляти послуги миття вікон або ж робити це самотужки. Щоправда, ми не рекомендуємо проводити миття вікон назовні на 10 поверсі без допомоги промислових альпіністів.

Миття вікон професійними альпіністами – швидкий і ефективний спосіб додати сонячне світло у ваш офіс або квартиру.

На відміну від традиційних способів миття вікон, Вам не доведеться впускати сторонніх людей до свого приміщення та порушувати звичний графік життя організації чи мешканців квартири.

Миття вікон альпіністами – це один із видів висотних робіт, який користується високою популярністю в Україні.

Миття вікон промисловими альпіністами добре зарекомендувало себе як у великих бізнесі-центрах, так і в приватних володіннях.У багатьох сучасних будівлях використовуються вікна з обмеженою рухливістю рам, а також вікна, що не відкриваються, або ж декоративне скління фасаду. У цих випадках миття можливе лише із зовнішнього боку фасаду. Часто в будівлях з високими внутрішніми приміщеннями до вікон не можливо дістатися за допомогою сходів чи підйомних механізмів. І тут на допомогу приходять промислові альпіністи.

Висотне миття альпіністами – набагато мобільніше, ніж використання автовеж та автопідйомників. Для досягнення максимального ефекту під час миття вікон, ми використовуємо спеціальні склоочисники і миючі засоби, що дозволяє уникнути появи розводів, додає блиску очищеній поверхні. Професійне миття відрізняється високою якістю виконуваних робіт. Разом з очищенням скла альпіністи помиють рами і підвіконники.

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]