Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Альпін парки

Якщо Ви весь робочий тиждень проводите за монітором комп’ютера чи просто за малоактивною роботою, тоді у вільний від роботи час Вам просто необхідно зайнятися діяльністю, яка дозволить звільнити голову від робочого навантаження і натомість привести у тонус Ваше тіло.

Альпінізм – це мало не найцікавіше заняття, яке можна порадити у цьому випадку. Звісно, мало хто одразу уявляє себе у ролі альпініста – проте досить лише спробувати, і одразу Ви можете відчути і оцінити весь вир емоцій, які з кожним кроком все більше перехоплюють подих. І не варто хвилюватись про те, що для цього  обов’язково виїжджати далеко в гори –  достатньо просто відвідати мотузковий парк.

Мотузковий парк – це сучасний спосіб навчитись подоланню перешкод. Побудований з дерева, кабелів та канатів, що натягнуті між деревами чи іншими опорами, він створює унікальну можливість для людей різного віку  перевірити свою витривалість та фізичну підготовку та просто весело провести час у компанії з друзями.

Прогулянки мотузковими парками дають Вам можливість полоскотати свої нерви невеличкою порцією адреналіну, отримати нові враження та насолоду від занять спортом.

Мотузковий парк є прекрасним варіантом відпочинку для дружньої компанії, місцем для проведення чудових вихідних у колі сім’ї і неординарною ідеєю для корпоративного відпочинку. Саме так – взаємодія, допомога та підтримка під час прогулянки мотузковим парком неодмінно зблизять ваш колектив, що у свою чергу позитивно вплине на робочу атмосферу.

Першочерговою вимогою до мотузкових парків є їх безпечність, а тому їх конструювання слід доручати лише досвідченим та професійним фахівцям. Маючи багаторічний досвід у даній сфері, наша компанія пропонує:

Дизайн-розробку, побудову та встановлення мотузкових парків;
Конструювання та встановлення низьких та високих мотузкових елементів;
Використання виключно високоякісних та надійних матеріалів для створення мотузкових парків;
Огляд, відновлення та вдосконалення існуючих мотузкових парків.

Мотузковий парк може бути встановлений як у приміщеннях, так і під відкритим небом. Особливою популярністю такий атракціон користується у парках відпочинку, туристичних комплексах, на дитячих майданчиках, спортивних базах та багатьох інших місцях.

На сайті нашої компанії Ви можете отримати детальну інформацію по мотузкових парках, що дозволить Вам бути в курсі останніх новинок у цій галузі. У нас Ви можете замовити повний комплекс послуг, пов’язаних з мотузковими парками – від проектування і до експлуатації. Проектування мотузкових парків пригод ми здійснюємо згідно стандартам і нормам європейської асоціації мотузкових парків ERCA та європейського стандарту EN 15567-1. Наша компанія проводить будівництво мотузкових парків пригод в будь-який час року, в тому числі взимку. Все, що ми робимо, ми робимо для того, щоб задовольнити бажання наших клієнтів отримати мотузковий парк у визначений термін без жодних затримок і заздалегідь до початку сезону, який розпочинається у березні-квітні.

Ми готові розглянути пропозиції про партнерство у створенні мотузкових парків пригод на Вашій території. Також ми розглядаємо варіанти інвестування у створення мотузкових парків пригод на Вашій території.

Компанія Alprom (Алпром) будує мотузкові парки на деревах, в приміщеннях, на штучних опорах. На сьогоднішній день в Україні тільки наша компанія має досвід створення мотузкових парків на штучних опорах та з безперервною страховкою.

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]