Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Монтаж реклами

Зовнішня реклама – це перше враження про компанію, а його, як відомо, неможливо зробити двічі! Тому розміщення реклами – установку рекламної конструкції, яка повинна залучати клієнтів, слід довіряти тільки професійним промисловим альпіністам.

Зовнішня реклама Львова та інших міст часто вибивається із загального архітектурного ансамблю, оскільки установка рекламного щита або розміщення банера в ряді випадків виконується невірно – наприклад, непрофесіонали часто обирають невірний кут розміщення, встановлюють неякісну підсвітку або обирають недостатньо надійну конструкцію для кріплення.

Зовнішня реклама

До зовнішньої реклами та розміщення рекламних конструкцій відносять такі види робіт:

монтаж білбордів, часто званих біг-бордами;
монтаж банерів;
монтаж вивіски, в тому числі і неонових вивісок;
монтаж світлових коробів;
монтаж букв;
демонтаж реклами;
монтаж освітлювального обладнання;
монтаж панель-кронштейнів;
деякі електромонтажні роботи.

В нашій компанії можна замовити монтаж зовнішньої реклами будь-якого розміру. Також до цього виду робіт можна віднести зварювання металоконструкцій, встановлення вишок мобільного зв’язку, монтаж фасадного освітлення, монтаж відеоспостереження, монтаж карнизів і монтаж водостоків. Усі ці завдання успішно виконають наші спеціалісти.

Послуга монтажу реклами також включає в себе консультування клієнта щодо вибору несучої конструкції та рекомендації щодо терміну її служби та обслуговування. Яскрава зовнішня реклама, окрім монтажу, в обов’язковому порядку буде вимагати і постійного сервісу, адже погодні умови мають суттєвий вплив як на саму рекламну конструкцію, так і на встановлені кріплення при її монтажі.

Для якісної роботи рекламної конструкції потрібно підтримувати її в привабливому вигляді. Саме тому компаніям, які мають в своєму арсеналі такий вид реклами, потрібно подумати про її миття.

До послуги миття реклами відносять:
миття банерів і очищення банерів від снігу;
миття високорівневої реклами;
миття світлових коробів;
миття вивісок та інших видів зовнішньої реклами.

Встановлення реклами

Встановлення реклами залежать від щільності, площі і еластичності площі полотна:
люверсне кріплення – найпростіше, недовговічне і найдешевше кріплення;
тросова натяжка – для закріплення полотна за допомогою такого типу кріплення потрібно, щоб площа рекламної поверхні була не більша 20 кв. м.;
наступний вид за кріпленням зовнішньої реклами , який вважається одним з найкращих – це кріплення на металеву раму за допомогою талрепів по периметру полотна;
останній найскладніший і найнадійніший спосіб встановлення зовнішньої реклами в виді брандмауера – це спосіб, в якому використовуються кляймери.

Дахові рекламні установки:
Рама рекламної установки монтується на бетонну основу, несучі крокви або лаги, що дозволяє витримати навантаження в декілька разів більше за її вагу.

Вивіски, світлові коробки чи панель-кронштейни:
Для закріплення цих видів реклам використовуються більш міцні кріплення і кронштейни, тому що вони повинні витримувати більші вітрові навантаження.

Чому ж монтажні роботи виконують промислові альпіністи? Ось ряд причин, які показують їхню економічну доцільність в цьому:
Монтаж зовнішньої реклами методом промислового альпінізму можна виконувати навіть там, де використання техніки неможливе. Окрім цього, такий метод є набагато мобільнішим способом.
Інколи для монтажу потрібна не одну автовишка, а оренда її коштує чимало грошей. Також після 15 метрів ціна оренди дуже зростає, а значить, що це зовсім не вигідно.

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]