Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Демонтаж цегляної труби

Демонтаж цегляної труби – складне й відповідальне завдання, виконати яку можуть тільки люди, що володіють певною кваліфікацією і досвідом. Якщо у вас виникла необхідність в проведенні таких робіт, ми будемо раді вам допомогти, виконавши роботу максимально якісно та швидко. Співпраця з нашою компанією – це гарантія того, що роботи будуть проведені грамотно і безпечно, незалежно від габаритів труби, її висоти і діаметру.

Цегляні труби є характерними для котелень, побудованих в минулому й позаминулому століттях. У той час цей матеріал вважався одним з найміцніших та технологічно досконалих. Проте цегляні труби мають хоча і великий, але все ж обмежений термін служби. Тому сьогодні більшість подібних труб, які мають чималу висоту, знаходяться в аварійному стані і потребують модернізації чи повного демонтажу. Конструкція підлягає знесенню, якщо виробила власний ресурс або ж коли потреба в ній просто відпала. Необхідність демонтажу може виникнути також і в разі заміни цегляної труби на більш сучасну металеву або залізобетонну конструкцію.

Основна складність знесення таких труб – щільність навколишньої забудови. Поруч можуть бути будівлі та об’єкти інфраструктури (наприклад, лінії електропередач). Це унеможливлює деякі види демонтажу. Наприклад, не можна проводити вибухові роботи, використовувати підйомну техніку і екскаватори. Іноді може знадобитися знесення аварійної труби котельні діючого підприємства, коли не можна зупиняти виробничий процес на тривалий час, це також ускладнює демонтаж. В таких випадках найбезпечнішим і найоптимальнішим способом демонтажу є метод промислового альпінізму.
Знесення труби котельні може бути довірено тільки особам, які мають дозвіл і певний навик робіт на висоті. Ми виконуємо розбирання цегляних труб будь-якої складності. Висококваліфіковані промислові альпіністи, які пройшли спеціальну підготовку, професійне обладнання та величезний досвід дозволяють виконувати роботу швидко, ефективно і безпечно для оточуючих будинків та людей.

Крім досвіду й знань, при покроковому розбиранні необхідно, щоб виконавці робіт були в гарній фізичній формі, оскільки велика частина операцій проводиться вручну. Небажано використовувати пневматичні інструменти у верхній частині конструкції, оскільки вібрації можуть викликати руйнування проблемних ділянок кладки або стати причиною утворення тріщин з непередбачуваними наслідками.
В той же час демонтаж цегляної димової труби способом промислового альпінізму є досить складною і трудомісткою роботою. Та якщо для оточуючих метод безпечний, то цього не можна сказати про тих, хто безпосередньо бере участь у розбиранні конструкції. Тому в компанії «Альпром» працюють справжні професіонали. Вони оснащуються сучасним обладнанням, яке покращує безпеку, швидкість та ефективність виконання робіт. У цьому допомагають перфоратори, відбійні молотки, сухорізи й інші інструменти.
Ми гарантуємо безпеку як людей, так і оточуючих споруд, тому що залучаємо до робіт виключно фахівців з великим досвідом і правом проведення подібних робіт. Стандартні терміни проведення робіт – від одного до сорока днів, в залежності від їх складності.

Переваги методу
Ручний метод знесення цегляної труби – найбільш надійний, ефективний та безпечний. Він стане оптимальним в місцях з щільною забудовою і густонаселених містах. При цьому спосіб не приверне до себе непотрібної уваги. Знесення конструкції вручну передбачає розбирання цегли з верхньої частини до низу. Матеріал при цьому скидається в трубу, а внизу вивозиться. Цей метод має ряд переваг:
висока безпека розташованих поблизу будівель;
відсутність необхідності в отриманні дозволів на виконання вибухових робіт;
можливість застосування при обмеженому просторі;
відсутність пилу;
відносно невисока вартість;
низька гучність виконання робіт.

Технологія демонтажу:
Демонтаж проводиться з оголовка труби. Даний метод дозволяє виконати знесення труби без побудови додаткових конструкцій. Промисловий альпініст піднімається до оголовка побудови, страхується за обвідний канат і починає знімати цеглини на кілька рядів. Звільнивши необхідний простір, він сідає в нього та продовжує виконувати демонтажні роботи. Коли з’являється місце для другого працівника, той теж піднімається й проводить розбирання в протилежному напрямку. Коли на шляху працівників зустрічаються громовідводи, ходові скоби і стягнуті кільця, їх видаляють.

Ми пропонуємо свої послуги по демонтажу цегляних труб, гарантуючи якісний результат в короткі терміни – наш досвід і професійна підготовка дозволяють це зробити.

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]