Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Фарбування конструкцій

Фарбування металоконструкцій альпіністами на сьогодні найбільш прості і недорогі роботи по захисту металічних конструкцій від корозії і механічних пошкоджень.

Якщо вчасно не виконати захисне очищення і фарбування металоконструкції, то внаслідок корозії металу вони з плином часу і агресивних чинників втратить свою несучу здатність і можуть створити аварійну ситуацію.

Тому, щоб цього не сталося потрібно вчасно провести корозійний захист .

Ремонтні роботи металоконструкцій починаються з процесу очищення їх поверхні від забруднень, відшарованої фарби, іржі тощо. Залежно від об’ємів, умов і необхідності даного замовлення можуть використовуватися різні види очищення: ручна, гідро струминна або піскоструминна.

Ручне очищення поверхонь здійснюється за допомогою скребків, щіток тощо. Даний вид очищення використовується в основному при малих об’ємах або певних особливостях замовлення.

При гідро струминному очищенні використовуються спеціальні апарати, принцип яких заснований на подачі води на поверхню конструкцій під сильним тиском. Аналогічний принцип і при піскоструминному очищенні, тільки замість води під тиском подається пісок. Гідро і піскоструминне очищення по своїх можливостях здатне охопити великі об’єми при обмежених термінах.

Наші кваліфіковані й досвідчені працівники виконують роботи будь-якої складності, враховуючи інтереси і бажання Замовника.
Alprom (Альпром) – наша робота завжди на висоті!

ОСТАННІ НОВИНИ