Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Брандмауери. Установка зовнішньої реклами

Брандмауери. Установка зовнішньої реклами

Яким би не було наше ставлення до зовнішньої реклами, зараз це невід’ємний атрибут кожного міста. Сьогодні компанія “Альпром” розкаже Вам про брандмауери – найбільшу зовнішню рекламу на сучасному рекламному ринку.

Що таке брандмауери?

Брандмауери – це вид зовнішньої реклами, який являє собою велике друковане полотно, що розміщується переважно на стінах будинків. Брандмауери, на відміну від класичних білбордів чи вивісок, з’явились порівняно недавно, однак дуже швидко набрали популярність. Своєю появою вони завдячують технологічному розвитку поліграфічного друку, що дозволив виготовляти рекламу достатнього рівня якості у дуже великих розмірах, а також архітекторам, що передбачили в будинках наявність глухої площини стіни без вікон. Варто відмітити, що поява такого виду реклами зіграла на руку міським органам влади: створивши додаткове джерело доходу для суб’єктів рекламного ринку, брандмауери також дали можливість візуально приховувати стіни будинків, які критично потребували ремонту.

Брандмауери можуть являти собою або натягнуте панно, яке виготовляється з вінілового полотна (пінофлекс), або рекламний щит. Вініл, як правило, використовується при великій площі брандмауера. Варто відзначити, що і термін служби такого полотна може досягати 5-7 років.

Найбільшим попитом користуються брандмауери розміром від 50 м.кв. – їх використовують крупні компанії для брендової реклами. Набагато рідше і в менших розмірних значеннях рекламні полотна використовують на стінах будинків спальних районів – вони потрібні місцевим гіпермаркетам та іншим локальним представникам.

Установка зовнішньої реклами промисловими альпіністами

Промисловий альпінізм – оптимальне рішення для установки і демонтажу таких банерів, тому що робота з драбиною, лісами або підйомними механізмами займає більше часу і обходиться дорожче.
Висотник вільно переміщається по стіні будинку, тому охоплює значну площу і легко добирається до будь-якої точки. Альпініст тримає при собі необхідне обладнання, без необхідності періодично спускатися та підніматися за інструментом.

Промисловий альпінізм підходить для установки брандмауера будь-якого розміру на будь-якій висоті. Звертайтесь за номером, вказаним на нашому сайті, або залишайте нам повідомлення, і менеджери компанії “Альпром” обов’язково швидко та професійно нададуть Вам безкоштовну консультацію на рахунок усіх наших послуг.

 

ОСТАННІ НОВИНИ