Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Герметизація покрівлі

Герметизація покрівлі

Покрівля є верхнім елементом покриття даху будівлі. Це багатошарова конструкція, яка захищає приміщення від різних впливів навколишнього середовища. Саме від покрівлі багато в чому залежить комфортне проживання в Вашому домі. Герметизація покрівлі потрібна для:

  • ізоляції від проникнення атмосферної вологи;
  • забезпечення теплоізоляції і гідроізоляції;
  • усунення містків холоду;
  • захисту різьбових з’єднань від корозії;
  • продовження терміну служби покрівельної конструкції.

Найчастіше, господарі як приватних будинків, так і власники квартир на верхніх поверхах багатоквартирних будинків, про те, що покрівля втратила колишню герметичність, дізнаються за характерними плямами вологи на стелі. І тільки тоді починають турбуватися, яким способом виправити аварійну ситуацію.

Як показує практика, звичайний профілактичний огляд покрівлі на визначення рівня герметичності даху може запобігти проблемі і, відповідно, заощадити кошти мешканців.

Якщо не усунути пошкодження, будь-яке порушення цілісності покрівлі рано чи пізно неминуче призведе до неприємностей в роботі всіх систем даху.

Функції покрівлі:

  • Гідроізоляція – покрівля перешкоджає проникненню вологи в конструкцію даху, гідроізоляційний шар надійно утримує воду зовні поверхні даху;
  • Теплозахист – покрівельні матеріали сприяють збереженню тепла і сприятливого мікроклімату в приміщенні, істотно зменшує втрати тепла через дах;
  • Захист від вітру – герметичність покрівлі забезпечує будівлі захищеність від протягів, а також від продувань через різницю температур;
  • Естетична функція – покрівля допомагає завершити цілісний вигляд будівлі, робить акцент на стилі і оригінальності задумки архітектора.

Герметизація покрівлі – запорука довговічності всієї конструкції даху

Одна з головних проблем те, що огляд покрівлі – заняття досить небезпечне, адже є одним з видів висотних робіт. Господарі часто не бажають ризикувати здоров’ям і оглядати зовнішню поверхню даху, перебуваючи в повному спокої щодо рівня її герметичності, поки зі стелі, в прямому сенсі слова, не починає капати.

Якщо говорити про конкретні покрівельні матеріали, які можуть забезпечити максимальну герметичність, то нові технології, задіяні при їх виробництві, дозволяють без побоювання за експлуатаційні якості виконувати монтаж покрівлі з будь-яких сучасних покрівельних матеріалів. Єдине – різним буде термін експлуатації, зовнішній вигляд, і деякі інші особливості, притаманні тому чи іншому покрівельному матеріалу. Крім цього, існують такі покрівлі, яким спочатку не потрібні пристрої тепло-, гідро- і пароізоляції. Це покрівля з очерету або дранки.

Щоб забезпечити покрівлі повну герметичність, в першу чергу, варто уважно поставитися до того, щоб монтаж самого покрівельного матеріалу був виконаний, дотримуючись всіх вимог і правил. Не слід економити на оплаті дійсно висококваліфікованих покрівельників. Робота, виконана не професіоналами, може в подальшому негативно позначитися на якості і службі того покрівельного матеріалу, який Ви вибрали. Пам’ятайте, що герметична покрівля допоможе уникнути багатьох проблем, пов’язаних з протіканням даху, утворенням конденсату та ін.

ОСТАННІ НОВИНИ