Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Монтаж м’якої покрівлі (руберойд)

Монтаж м’якої покрівлі (руберойд)

Монтаж м’якої покрівлі з руберойду на сьогодні навряд чи може вважатися однією з останніх розробок в області покрівлі даху. Однак він як і раніше надійний, досить довговічний і, що особливо привабливо для забудовника, відносно недорогий. Руберойд входить до числа популярних рулонних матеріалів для створення покрівельного матеріалу з досить довгим терміном служби. Укладання руберойду може виконуватися на дахах будь-якого типу і форми, а також поверх старої покрівлі.

Завдяки таким якостям як дешевизна, простота в монтажі та довговічність, руберойд користується популярністю, особливо коли йдеться про покриття плоских, горизонтальних дахів. На сьогоднішній день, будівельний ринок пропонує покрівельний руберойд різних модифікацій для застосування в будь-яких експлуатаційних умовах і режимах.

Перевірка якості та підготовка матеріалу до монтажу

Для виготовлення руберойду використовується покрівельний картон, просочений легкоплавким нафтовим бітумом. Дана основа з обох сторін рівномірно покривається шаром тугоплавкого бітуму. Зовнішній захисний шар складається з посипки тальком, азбестом або іншим мінеральним матеріалом.

Перед тим, як крити дах руберойдом, необхідно переконатися в належній якості матеріалу. Для цього рулони потрібно розкачати і уважно оглянути на предмет наявності:

  • складок;
  • напливів;
  • тріщин;
  • наскрізних пошкоджень.

На зрізах полотна не повинно бути світлих плям! Їх наявність свідчить про те, що картонна основа при виготовленні матеріалу нерівномірно просочилася бітумом. Неякісне просочення покрівельного картону значно знижує якість і довговічність матеріалу. Покрівля, виконана з використанням такого руберойду, матиме значно коротший експлуатаційний термін.

Переваги руберойду

Покрівля, облаштована за допомогою руберойду, має безліч переваг, тому її дуже часто вибирають забудовники.

Основними перевагами матеріалу вважаються:

  • легкість: посилення фундаменту, несучих конструкцій та покрівлі не буде потрібно;
  • пластичність: можна використовувати для облаштування дахів практично будь-якої конфігурації;
  • довговічність: сучасні модифікації матеріалу розраховані на експлуатацію протягом мінімум 12 років;
  • стійкість до температурних перепадів і УФ-випромінювання: покриття використовують в різних кліматичних зонах.

Однак тільки укладене за всіма правилами покриття може гарантувати надійність і довговічність. Не варто ризикувати і намагатися виконати монтаж самостійно, краще довірити його фахівцям, і отримати відмінний результат в короткі терміни.

ОСТАННІ НОВИНИ