Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Монтаж твердої покрівлі (металочерепиця)

Монтаж твердої покрівлі (металочерепиця)

Покрівельні роботи – один з найважливіших етапів в будівництві, як приватного будинку, так і будь-якої промислової споруди. Для якісного виконання робіт і подальшої безпроблемної експлуатації покрівлі дуже важливо на даному етапі строго дотримуватися технології укладання покрівельного матеріалу. Залежно від видів покрівельного матеріалу, форми покрівлі, виду будинку, ціна на покрівельні роботи може варіюватися. Кваліфікований монтаж твердої покрівлі з металочерепиці передбачає дотримання елементарних правил облаштування покрівельного пирога, а також наявність досвідченої покрівельної бригади, здатної виконати роботу якісно і в зазначений термін.

Які переваги має монтаж твердої покрівлі з металочерепиці

Дах з черепиці, особливо якщо вона зроблена з металу – один з кращих варіантів для оформлення будинку. Фахівці і самі користувачі відзначають безліч позитивних аспектів у використанні цього матеріалу, серед яких:

  • малу вагу (4-6 кг/м²), що забезпечує зовсім невелике навантаження на покрівлю;
  • проста процедура монтажу і легкість проведення ремонтних робіт;
  • великий асортимент кольорових рішень;
  • матеріал екологічно безпечний і не містить в своєму складі ніяких шкідливих компонентів;
  • покриття оснащено ребрами жорсткості, що робить його дуже міцним. За умови, що всі рекомендації по установці дотримані, поверхня здатна витримувати навантаження від 200 кг/м², навіть якщо були використані листи товщиною 0,5 мм;
  • матеріал надзвичайно стійкий до впливу температур. Ніякі перепади йому не страшні, а показник термального розширення мінімальний.

Говорити про недоліки металочерепиці практично не доводиться, за винятком, хіба що, підвищеного рівня шуму в дні, коли йде дощ. Але і з цим цілком можна впоратися, якщо попередньо провести укладання шару скловати.

Догляд за металочерепицею

Верхній шар металочерепиці – полімерний матеріал, який призначений для захисту від корозійних процесів. Але в результаті постійного впливу зовнішніх факторів: атмосферних опадів, ультрафіолетових променів, а також пилу і бруду, цей шар може почати руйнуватися, що призведе до необхідності заміни покриття. Для того щоб уникнути подібного явища і продовжити експлуатаційний термін покрівлі, необхідно регулярно проводити такі процедури:

  • видаляти бруд, пил і сухе листя з поверхні, використовуючи вологу ворсисту щітку;
  • якщо мова йде про усунення більш складних забруднень, то допустимо використовувати чистячі засоби, але тільки ті, що призначені для полімерних поверхонь. Застосовувати агресивні хімічні засоби категорично заборонено, так як вони руйнують захисний шар, що призводить до подальшої непридатності матеріалу;
  • очищувати водостоки за допомогою струменя води.
  • очищати сніг можна і потрібно, але робити це варто тільки з використанням таких інструментів, які не здатні нанести ушкодження ніжному покриттю.

За умови дотримання цих простих, але надзвичайно важливих правил, покриття з металочерепиці здатне справно прослужити в якості покрівельного матеріалу близько 50 років.

ОСТАННІ НОВИНИ