Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Ремонт покрівлі балкону

Ремонт покрівлі балкону

В багатоповерхових будинках власники житла, особливо найвищих поверхів, в обов’язковому порядку стикаються з проблемою ремонту даху балкону, або заміни існуючої покрівлі на нову. Звичайно, ремонт покрівлі балкону можна здійснити своїми руками, але варто відзначити, що виконання таких робіт краще довірити фахівцям, оскільки це заняття небезпечне для людського здоров’я або життя.

Будівельники, які проводять ремонт покрівлі балкону на висоті, мають величезний досвід і необхідне обладнання, яке зводить всі ризики до мінімуму. І не важливо, на якій саме висоті проводиться ремонт даху балкону, весь процес повинен проводитися під пильним керівництвом кваліфікованого фахівця.

Перші ознаки протікання покрівлі балкону:

  • на стінах з’являються потьоки;
  • на підлозі утворюються калюжі, а на стелі – мокрі плями;
  • під козирком накопичується конденсат.

Якщо вчасно не зробити ремонт покрівлі балкону, тоді можуть сильно постраждати меблі, пошкодиться стеля, а стіни в результаті покриються пліснявою. У найстрашнішому випадку може замкнути проводи, що призведе до неприємних наслідків. Як тільки протікання виявлене, потрібно звернутися до професіоналів!

Ремонт покрівлі балкону – сім ефективних способів

Існує кілька найпоширеніших способів, що дозволяють ефективно провести ремонт даху балкону:

  • Ремонт м’якої покрівлі з напиленням гідроізоляції. Однозначною перевагою такого способу є відсутність необхідності видаляти старий шар гідроізоляції. Рівномірний розподіл захисного шару дозволяє заповнити всі мікротріщини, пошкодження, відступи, що пропускають вологу. Підходить для будь-якого нахилу даху, так як рівномірно розподіляється по всій поверхні.
  • Захист покрівлі від протікання за допомогою герметиків і мастик. Це такі монолітні речовини, які при правильному нанесенні застигають на поверхні і перетворюються в рівне покриття. Такі матеріали відрізняються високою в’язкістю, що дозволяє без проблем заповнити навіть найбільші тріщини. При правильному нанесенні будуть відсутні шви і стики, що зазвичай не можна сказати про інші способи.
  • Ремонт м’якої покрівлі з наплавленням руберойду. Це означає, що на плоску поверхню наплавлюють євроруберойд – бітумно-полімерний матеріал, просочений бітумом. Для того, щоб він рівно ліг, використовують спеціальні пальники. Найкраще такий варіант підходить для плоскої покрівлі.
  • Утеплення покрівлі. Такий ремонт даху балкона одночасно вирішує дві проблеми: не дозволяє холоду з вулиці проникати в квартиру і захищає від виникнення конденсату на стелі. Крім того, температура в приміщенні завжди буде знаходитися в комфортних межах, можна також говорити і про те, що зникнуть протікання. Щільний шар матеріалу запобігає виникненню вологи.
  • Покрівля з профнастилу. Цей дах здатний витримати сильні опади, а також не прогнутись в моменти, коли випадає занадто багато снігу. З самого початку зводиться дерев’яний каркас, покритий антисептиком і закріплений до стін на анкерні болти. Дах з профнастилу обов’язково додатково герметизується цементом і будівельною піною.
  • Покрівля з металочерепиці. Один з найбільш практичних способів. Цей будівельний матеріал має вражаючу міцністю – витримує будь-які механічні пошкодження, а з часом не стає тоншим. В цьому випадку можна обійтися навіть без додаткової шумоізоляції. Добре підходить для скатних дахів, забезпечує повноцінний захист від вологи.
  • Герметизація балконів. У місця, в які проникає волога і сирість, наноситься шар герметика, потім шви додатково обробляються. Такий варіант можна вибрати і тоді, коли протікання спровокували встановлені склопакети. Для робіт вибираються герметики на акрилової або поліуретановій основі – вони відрізняються високою надійністю і вологостійкість.

ОСТАННІ НОВИНИ