Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Навіщо потрібна гідроізоляція балконів та лоджій

Навіщо потрібна гідроізоляція балконів та лоджій

Мабуть важко собі уявити собі сучасне комфортне житло без балкону чи лоджії. Кожен господар відводить цій невеликій, порівняно, площі, свою визначну роль, в міру своїх потреб. Для когось це місце для складання та зберігання мало потрібних чи несезонних речей, для інших місце для вирощування квітів, овочів, прогулянковий майданчик для дітей чи кота, тощо. Наявність чи відсутність балкону впливає на вартість житла при оренді чи продажу. Та й історичне побачення Ромео та Джульєтти теж навряд чи було б таким романтичним без балкону.

Сьогодні стало дуже популярним перетворювати площу балкону на затишну кімнату відпочинку, робочий міні кабінет чи майстерню, зимовий сад, ігрову чи спортивну кімнату. Сучасні дизайнерські проекти містять чимало ідей для балкону. Якщо ви теж мрієте втілити у життя свою ідею з балконом чи лоджією, то вам необхідно подбати про належну гідроізоляцію цієї площі. Чому це так важливо?

Балкон – це зазвичай пориста залізобетонна конструкція. Як і будь-яка інша будівельна конструкція такого складу, вона хоч і доволі стійка, все ж вразлива до вологи. Дощі,сніг, тала вода, конденсат – це далеко не всі чинники вологи на балконі, причому не лише на відкритому, а й заскленому. Проникаючи у мікротріщини, пори та пустоти бетону, волога поступово руйнує його. Особливо при перепаді температур,коли вода у щілинах замерзає і розширює собою пустоти бетону. Бетон починає давати тріщини,крошитись, вищерблюватись та відшаровуватись, а металева арматура ржавіти.Звичайно такі процеси займають чимало часу, і початок руйнування зазвичай проходить неявно. Особливо, якщо ви покладете на не гідроізольованому балконі плитку чи штукатурку, то частина руйнування пройде взагалі непоміченою. Але з часом наслідки ви обов’язково відчуєте( Пліснява, грибок, вищерблена плитка та штукатурка, мокнучі плями на стінах,стелі та підлозі – ось така неприємна картина чекає вас без належної гідроізоляції.

В чому ж полягає гідроізоляція балкону?

Для гідроізоляції балкону, закритого чи відкритого типу, використовують різні засоби та технології. Але перед тим обов’язково виконується ряд підготовчих робіт, від яких великою мірою залежить якість гідроізоляції:

 • очищення площі від старої плитки,штукатурки,інших елементів декору
 • зачистка бетону від грибка, плісняви
 • зачистка армуючих елементів від іржі, покриття антикорозійними сумішами
 • ліквідація вищерблених елементів бетону, розширення та очищення тріщин, заповнення новою стяжкою
 • детальна очистка площі від пилу,бруду,будівельних решток
 • обов’язкове зволоження площі яка піддається гідроізоляції

Лише після ряду таких робіт відбувається сам процес гідроізоляції. Гідроізоляція теж може бути виконана різними методами,та різними технічними і промисловими засобами:

 • обмазувальні засоби( бітумні,полімерні,цементно-полімерні мастики)
 • листкові або рулонні обклеювальні засоби ( самоклеючі або нагрівальні)
 • технічні пропитки, які глибоко проникають у матеріал(бетон,дерево,метал) та захищають його
 • антикорозійні вологотривкі фарбуючі суміші для металевих елементів
 • ін’єкція ізолюючої суміші у дрібні тріщини,шпари, пустоти

Гідроізоляційні роботи на балконах та лоджіях не можна назвати простими, більш того,вони можуть бути небезпечними, так як виконуються, зазвичай, на висоті.

Саме тому ми готові подбати про те,аби ваш балкон став втіленням ваших мрій,а не жахів. Спеціалісти Alprom професійно виконують гідроізоляційні роботи на балконах і лоджіях на будь якій висоті. Наші працівники використовують навички та спорядження промислового альпінізму, аби дістатися до важкодоступних зон та якісно виконати потрібні роботи. Адже гідроізоляція балкону чи лоджії проводиться не лише всередині, а й зовні. Дістатися зовнішньої зони балкону багатоповерхівки для непрофесіонала може бути складно та небезпечно.

Крім того, якісна гідроізоляція потребує конкретних професійних навичків та технології виконання. Аматорство в даному випадку неприпустиме, адже неправильно виконана гідроізоляція, з часом зведе нанівець витрачені кошти та сили. Тому, якщо ви хочете привести до ладу свій балкон, найліпше звернутися до професіоналів цієї справи. Ви можете зателефонувати нам, у компанію Alprom за номером телефону +38‎(097)855-85-55 і ми надамо вам необхідну інформацію.

Ми подбаємо про те,щоб ваш балкон став місцем втілення ваших мрій!

ОСТАННІ НОВИНИ