Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Прибирання снігу з дахів – небезпека у Вас над головою

Прибирання снігу з дахів – небезпека у Вас над головою

Зима зробила Львів небезпечним, тож необачність та неспостережливість може коштувати Вам здоров’я чи навіть життя.

Через температурні перепади на дахах будівель утворюються нагромадження снігу та бурульки. Танучи, вони можуть ламатися і падати, і цим становлять небезпеку для пішоходів. Особливо небезпечними є старі квартали міста, де тротуари безпосередньо прилягають до будинків.

…У неділю львів’яни прокинулися і були вражені – такого високого снігового покрову в місті не бачили вже давно. Сніг безперестанку щедро сипав більше як добу! Синоптики підрахували, що за два дні – 3 та 4 лютого у Львові випало дві третини місячної норми опадів. У деяких містах Львівської області шар снігу, що вкривав землю, досягав цілих 70 сантиметрів.

Така погода означає для мешканців та гостей Львова одне – слід бути якомога обережнішими, адже небезпека чатує звідусіль: ожеледиця не дає ступити кроку, а бурульки загрожують серйозними травмами.
По обіді, у Львові, на вулиці Франка, між будинками № 7 – 9, сталось нещастя. Літню жінку з травмою голови “швидка” відвезла до 8-ої лікарні. Як повідомили в шпиталі, жінка перебуває в нейрохірургічному відділенні. “Пацієнтка мала клінічні ознаки черепно-мозкової травми. Тепер стан жінки середньої важкості, надаємо їй відповідне лікування”, — запевнив Василь Обаранець, головний лікар 8-ї міської клінічної лікарні. А на вулиці Грушевського на 30-річну перехожу з даху будинку впав замерзлий сніг. Потерпіла сама звернулася до травмпункту. Там їй діагностували забійні садна голови, однак після огляду відпустили лікуватися додому. У Львові ледь не кожної зими стаються такі прикрі інциденти. Скажімо, два роки тому на вулиці Винниченка бурулька впала на голову 63-річній жінці. У бідолашної діагностували черепно-мозкову травму. А торік брила льоду вбила стареньку… Випадок, про який тиждень тому писали усі львівські газети, стався на вулиці Карбишева, 9. На чоловіка впала бурулька, і зараз стан потерпілого середньої важкості.

 

Щоб вберегтися від падіння з дахів снігу чи бурульок, ми радимо дотримуватись основних правил безпеки:

  • проходячи повз будинки чи високі дерева, погляньте вгору – чи не нависла над Вашою головою крижана небезпечна маса;
  • не заходьте за межі встановлених огорож, а в місцях їх відсутності самостійно звертайте увагу на наявність небезпечних утворень з криги і снігу на дахах будинків та оминайте їх;
  • не ходіть під дахом будівель та інших споруд, а також під балконами, обираючи більш безпечний маршрут руху вулицями міста;
  • не паркуйте авто впритул до будинку;
  • обов’язково попереджайте дітей про небезпеку падіння снігу та бурульок.

Але найбільш правильним виходом із ситуації буде заздалегідь подбати про те, щоб жодна людина не постраждала від зимової крижаної загрози. Сніг та бурульки, що швидко накопичуються під час наших метелиць та завірюх, можна і треба прибирати – для цього лише слід написати електронного листа чи зателефонувати людям, що займаються промисловим альпінізмом. Ми завжди допоможемо Вам справитись із будь-якою кількістю снігу на будь-якій висоті – це наша робота, і ми докладаємо зусиль, щоб виконувати її швидко та вчасно.
Тож будьте пильними, одягайтесь тепліше, пийте гарячий чай  і якщо щось – телефонуйте нам.

ОСТАННІ НОВИНИ

[carousel-horizontal-posts-content-slider]