Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Що потрібно знати, щоб спиляти високе дерево?

Що потрібно знати, щоб спиляти високе дерево?

Мабуть кожна людина може посадити дерево. А зрізати?…на перший погляд нічого особливого у цьому нема. Наші предки чудово справлялися з цим орудуючи лише однією сокирою. Та коли говорити про сучасний світ, особливо у містах,де кожен метр площі потребує раціонального використання, зрубати чи обрізати дерево не просто.Якщо ви не професійний лісоруб,то знайти безпечний та ефективний спосіб зробити це,не так легко.

Щоб зрізати навіть невисоке дерево,чи просто обрізати гілки, необхідно мати певні навички та інструмент. Більш того, необхідно враховувати безліч нюансів, пов’язаних з безпекою для вас та оточуючих людей,будівель,парканів,високовольтних ліній,тощо.

Перш за все необхідно визначити місце та напрямок,куди ляже зрубане дерево. Часом, дерево, або гілки, які потрібно зрізати, ростуть в протилежному напрямку від того місця, в яке потрібно його спрямувати. Тоді використовується спеціальне спорядження ( мотузки) аби направити зрізане дерево в потрібному напрямку.

Для зрізання стовбура та гілок теж є певна технологія,яка дозволяє максимально зручно та безпечно виконати спил. Якщо дерево необхідно спиляти цілком, то спочатку видаляють гілки в нижній частині стовбура,але не вище людського зросту. Таким чином очищується місце для виконання спилу. Зрізані гілки варто теж прибрати,аби вони не заважали роботі та не обмежували рухи працівнику

Сам спил стовбура виконується в два-три прийоми,під певним кутом, та не до кінця. Інакше кут падіння дерева може бути непередбачуваним. Зріз під кутом має бути виконаний з того боку,в який має впасти дерево. Також застосовують допоміжні засоби,які задають напрям при падінні дерева.

Якщо ситуація така,що місце для падіння дерева обмежене,або взагалі відсутнє, тоді спил необхідно робити на висоті,частинами. Це вимагає чималих зусиль, навичок та практики. Якщо ви щасливий власник нової бензопили,та мрієте протестувати її в роботі, то варто починати з простіших зрізів.

А ще простіше звернутися до фахівців цієї справи у компанії Alprom. Наші працівники, альпіністи, які мають навички зрізання дерев та гілок на висоті, можуть зробити це для вас. Володіючи сучасними технологіями промислового альпінізму, ми швидко та безпечно виконаємо :

  • спил потрібного елементу(гілки,частини стовбура,тощо)
  • спил цілого дерева
  • розпил зрізаного дерева на елементи

Фахівці Alprom використовують власне професійне спорядження та інструменти, які необхідні для зрізання дерев. Якщо у вас виникла потреба зрубати дерево, чи позбутися частини гілок, ми готові взятися за цю справу.

Зателефонуйте нам за номером+38‎(097)855-85-55 та отримайте усю необхідну інформацію. Оскільки зріз дерев у кожному окремому випадку вимагає індивідуального підходу, наші спеціалісти нададуть консультацію щодо можливостей,які є саме у вашому випадку.

Спил дерева та гілок на висоті, у будь-якому випадку варто довірити професіоналам. Адже це питання вашої безпеки і безпеки оточуючих. Наші спеціалісти, які мають потрібний досвід, впораються з таким завданням без проблем. Для себе залиште більш безпечне та приємне завдання – посадіть нове дерево)

ОСТАННІ НОВИНИ