Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Школа промислового альпінізму відкриває набір (навчання та вакансія)

Школа промислового альпінізму відкриває набір (навчання та вакансія)

ДО УВАГИ АЛЬПІНІСТАМ


професіоналам, любителям та тим, кому цікаво приєднатись до їх рядів 🙂

Компанія з багаторічним досвідом проведення висотних робіт “Альпром” запрошує усіх бажаючих на безкоштовне навчання з подальшим працевлаштуванням на вакансії альпініст (верхолаз) та помічник альпініста (верхолаза).

Ну що ж, основну суть ми виклали, а тепер детальніше:

Що таке компанія “Альпром”?

Альпром – це компанія, що впродовж багатьох років надає послуги промислового альпінізму у місті Львові та по всьому західному регіону. Наш колектив складається виключно із професіоналів-альпіністів, які своє хобі закріпили будівельною освітою. Ми дбаємо про наших працівників та про те, яким чином вони виконують роботу: ми завжди проводимо інструктажі та навчання для усіх наших альпіністів, а спорядження, яке вони використовують, завжди надійне та обов’язково ретельно перевіряється перед кожним використанням. Адже дбаючи про працівників та їх кваліфікацію, ми водночас працюємо на результат – тому наші верхолази здатні виконувати усі замовлення якісно та професійно, замовник отримує справді хороший результат, і відповідно альпіністи отримують достойну, своєчасну та справедливу оплату.

То що ж таке “школа промислового альпінізму” і яка є вакансія?

Це навчання, яке ми проводимо для тих, хто бажає отримати роботу промислового альпініста в компанії Альпром. Впродовж навчання ми в теорії і на практиці розглядаємо та пояснюємо усе, що стосується роботи у промальпі – і оскільки ми цим займаємось не перший день, то хто, як не компанія, в якій Ви отримаєте роботу, зможе Вам зрозуміло та ґрунтовно розповісти про всі тонкощі промислового альпінізму, про все, що Вас цікавить і все, що Вам необхідно знати.

Фактично, це такі собі курси фаху промислового альпініста із можливістю отримати професійну підготовку, докладні відповіді на усі запитання та в кінці навчання – отримати високооплачувану роботу промислового альпініста у компанії з найбільшим досвідом з проведення висотних робіт на заході України.

ВАКАНСІЯ
На даний момент відкриті вакансії у двох напрямках:

  • промисловий альпініст;
  • помічник промислового альпініста.

Тож звертайтесь за номером, вказаним у “шапці” кожної сторінки нашого сайту – не пропустіть свій шанс на безкоштовне навчання та стабільну роботу із гідною оплатою у себе вдома, а не десь за кордоном.

 

ОСТАННІ НОВИНИ