Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Спорядження для промислового альпініста

Спорядження для промислового альпініста

Сьогодні в промисловому альпінізмі склалася така ситуація, що послуги фахівців цієї справи з кожним роком стають все більш затребуваними. Однак як і будь-яка інша справа, промисловий альпінізм вимагає конкретних знань про те, як і яке саме спорядження слід використовувати при виконанні всіх видів висотних робіт – будь то монтаж і демонтаж реклами, підйом вантажів на необхідний поверх будинку, святкове привітання в віконце квартири, зрізання старого дерева чи, може, очищення дахів від завалу снігу й небезпечних бурульок. Весь перелік висотних робіт об’єднує одне – без надійного спорядження краще й не думати про те, щоб братись за ці небезпечні для початківця завдання.

Добре, коли Ви знавець своєї справи і жодним зауваженням стосовно техніки виконання чи потрібного спорядження Вас вже не здивуєш. Однак що робити, якщо Ви – початківець? Якщо Ви тільки починаєте освоювати хитрощі цієї непростої діяльності, ми спробуємо трішки допомогти порадою.

Дана стаття розрахована на початкове ознайомлення з підбором спорядження для промальпу. Для отримання професійних знань і навичок необхідно вивчити відповідну літературу і пройти спеціальне навчання на курсах промислового альпінізму – їх компанія Альпром теж надає.

Отже, давайте розберемося, що може або повинне входити в комплект спорядження для промальпу.

В типовий комплект спорядження для промислового альпінізму входять:

  1. Мотузка та протектори для мотузки.

Для роботи на висоті більше двох метрів потрібні дві мотузки. На одній ви працюєте опускаєтесь або піднімаєтесь, а інша грає роль страхувальної. Ми вважаємо, що робота на одній мотузці — це порушення техніки безпеки. На жаль, відсутність другої мотузки може призвести до нещасних випадків, а ми їх нікому не бажаємо.

  1. Страхувальна прив’язь (те, що всі зазвичай називають страхувальної системою) та страхувальний пристрій;
  2. Спусковий пристрій;
  3. Карабіни (декілька штук) та петлі;
  4. Шолом;
  5. Сидіння;
  6. Комплект для підйому по мотузці;
  7. Комплект для підйому вантажу (за необхідності).

Компанія Альпром бажає Вам гарного дня та не радить займатись висотними роботами без необхідного спорядження та детального інструктажу.

ОСТАННІ НОВИНИ