Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Установка кондиціонерів альпіністами

Установка кондиціонерів альпіністами

Спека…солоний піт стікає по шиї за комір, одяг нав’язливо липне до тіла, сонце нещадно, наче розжарена праска, пече спину та голову і навіть легкий вітерець не здатен полегшити відчуття задухи. Знайомі відчуття?..Літо у Львові)
Хоча ми всі з нетерпінням щороку чекаємо літа, мабуть, єдине місце, де жару сприймають на “ура!” – це піщані пляжі морських курортів. А якщо говорити про численних мешканців сучасних мегаполісів, то спекотне літо не завжди приносить їм лише задоволення. Як заручники інфраструктури міста, ми пристосовуємося до погодних умов використовуючи усі можливі чудеса сучасної техніки. На щастя, аби почувати себе комфортно у будь-яку жару, людина придумала кондиціонер. І, якщо колись кондиціонери були в більшості частиною обладнання виробництв, фабрик, заводів, тощо, то зараз цей пристрій став більш побутовим. І хоча це задоволення не з дешевих, кондиціонери стали простішими у встановленні та в експлуатації, що дозволило цьому чуду техніки заполонити офіси, магазини, житлові будинки, квартири та інші приміщення.
Якщо ви теж вирішили подбати про комфортний клімат свого помешкання чи робочого місця, і плануєте встановлювати кондиціонер, то, мабуть вас цікавить безліч питань пов’язаних з цим відповідальним процесом.
Хоча вибір самого кондиціонера — це найголовніше питання, не менш важливим є питання його встановлення. Адже зазвичай роботи з монтажу та встановлення кондиціонерів проводяться на висоті, та вимагають відповідного досвіду та знань. Технологія підключення системи кондиціонера вимагає точності, бо інакше вона функціонуватиме неправильно, і очікувана прохолода чи тепло так і не з’являться. Більш того, допущені неточності можуть взагалі вивести з ладу техніку і вам доведеться витрачати кошти на недешевий ремонт. Тому робити це самотужки не варто.
Зазвичай, магазини чи фірми, які торгують кондиціонерами, можуть запропонувати послугу їх встановлення. Але так буває не завжди, тому чимало покупців самі шукають спеціалістів з встановлення кондиціонерів.
Мабуть, не зайвим буде ще раз нагадати, що встановлення техніки як кондиціонер, вимагає технічної точності, досвіду та практичних навичок. Адже від того, наскільки якісно буде проведено монтаж кондиціонера, залежатиме ефективність та довговічність його функціонування.
Саме тому, роботу установки кондиціонерів варто довірити фахівцям з команди Alprom. Наші спеціалісти альпіністи можуть ефективно впоратися з роботою будь-якої складності та на будь-якій висоті. Зокрема спеціалісти Alprom встановлюють кліматичну техніку використовуючи уміння та обладнання промислового альпінізму. Вони також добре знають технологію монтажу та експлуатації побутових кондиціонерів. Наша команда допоможе вам встановити кондиціонер та створити приємний клімат. Зокрема роботи з установки кондиціонеру включають:
правильне визначення місця для встановлення кондиціонера
встановлення кронштейну
проведення та підключення необхідних комунікацій кондиціонера
перевірка системи в експлуатації
демонтажні роботи
поточний ремонт та чистка
Ви можете зателефонувати нам за номером +38‎(097)855-85-55 і отримати необхідну інформацію та консультацію наших спеціалістів. Ми гарантуємо якісне та професійне встановлення кондиціонера на будь якій висоті. Наша команда професіоналів допоможе створити комфорт вашого житла чи місця праці, аби навіть у спеку ви відчували лише задоволення!

ОСТАННІ НОВИНИ