Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Альпін-парк

Альпін-парк

Альпін-парк – це система дерев’яних платформ та різних атракцій, пов’язаних з подоланням таких перешкод, як стіна для скелелазіння, підвісні лінії перешкод, канатні дороги, сходи та містки.

Це новий вид екстремального відпочинку, корисного для здоров’я, що дарує гарний настрій та море емоцій. Сам парк складається із системи дерев’яних платформ, взаємопов’язаних атракціонів: підвісні лінії перешкод, канатні «тарзанки», сходи, мости й гойдалки, закріплені на висоті декількох метрів над землею. Обов’язковою умовою є спеціальне кріплення до дерев, яке не пошкоджує їх. Перед тим, як розпочати проходження по складній підвісній системі, екстремали-любителі одягають відповідне спорядження та обов’язково проходять підготовчий інструктаж.

Нове покоління атракціонів припаде до душі як малюкам, так і дорослим, не залишаючи байдужим жодного гостя. В душі кожен дорослий залишається дитиною, тому комплекс перешкод різної складності сподобається всім, кого захоплює екстрим.

Наш оточений мальовничою природою мотузковий парк чекає своїх гостей. Активний відпочинок на свіжому повітрі порадує Вас, підніме настрій і подарує емоції, сили та енергію, котрих так бракує в рутинних буднях.

Тож приходьте, адже ми на Вас чекаємо!

ОСТАННІ НОВИНИ