Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Андрій Ткачов – український поліцейський, що підкорює гірські вершини

Андрій Ткачов – український поліцейський, що підкорює гірські вершини

Андрій Ткачов – помічник голови Національної поліції України. Постійні відрядження і соціальні проекти – все це пов’язано зі щоденною інтенсивною роботою у великому місті, а відпочити і поринути в зовсім іншу обстановку йому допомагають походи в гори. Ось уже багато років поспіль він вибирається на природу, щоб відволіктися від усього, що оточує в великому місті.

“Позначається й специфіка роботи, адже практично весь робочий час я проводжу у галасливій столиці. Від цього хочеться якось відволіктися, поміркувати. Зараз у мене дуже багато поїздок по різних містах, країнах, але там я зайнятий весь час робочими моментами, і відволіктися практично неможливо. Нікому не можна перебувати в роботі і в нескінченній метушні постійно, інакше просто настане вигорання. Коли Ви постійно в погоні за робочими цілями, можуть проходити повз моменти, які важливі для Вас особисто”, – пояснює Андрій.

Під час виїздів на природу приходить розуміння цінності простих речей, каже Андрій Ткачов. Більшість його подорожей пов’язані з відпочинком на природі, але не просто відпочинком, коли вибираєшся з наметом в гори або орендуєш будиночок подалі від цивілізації. Він займається альпінізмом і підкорює гірські вершини.

Першу свою вершину Андрій Ткачов підкорив ще в дитинстві. Мама Андрія дуже любила гірські лижі, тому коли йому було 6 років, вона взяла його на Ельбрус. А тепер Андрій Ткачов вибирається в гори приблизно 5-6 разів на рік. Після цього в його житті був і Кавказ, і гірська система Паміро-Алай на південно-сході Центральної Азії, і Татри. У майбутньому він планує побувати на всіх найвищих вершинах всіх континентів. Хоче обов’язково побувати на вершинах в Австралії, Азії, Європі.

Альпіністам-початківцям Андрій Ткачов радить почати з Карпат

“Я вважаю, що кожна людина час від часу має “йти у природу”, занурюватися в кардинально іншу ситуацію, ніж та, яка його оточує щодня. Гори допомагають мені зрозуміти себе, розібратися в своїх думках в абсолютній тиші на висоті, де немає ні птахів, ні рослин. Ніщо тебе не відволікає, як у місті. Ніяких зовнішніх факторів! Можна прислухатися до себе, прийняти якісь важливі рішення”, – говорить Андрій.

“Звичайно, наші рідні Карпати – це найкращий варіант для тих, хто не хоче витрачати багато часу на дорогу в гори. Адже на Кавказ, наприклад, добиратися досить довго. Щоразу я вибираю різні маршрути: можу кілька днів або тиждень бродити горами один, можу – в компанії з кимось. Зараз часто колеги просять сходити з ними в похід”.

“У наших прекрасних Карпатах є абсолютно різні маршрути, і Ви самі можете вибрати різні гори. Приміром, полонина Боржава оточена лугами, а по боках – красивий листяний ліс. Масив Горгани – з досить великими каменями, покритий цікавим мохом зеленуватого, жовтуватого кольору. Початківцям я би порадив зупинити свій вибір саме на Карпатах. Це можливість потроху і підготуватися, і зрозуміти, що таке гори, а також випробувати якесь спорядження: “притертися” до черевиків, до рюкзака. Ну і все-таки там легше: там більше дров, багато води і безліч незабутніх емоцій!”

Гори – це прекрасна можливість відпочити від міської метушні, залишитись наодинці з природою, де всі проблеми не важливі – є тільки Ви і гори. Вам обов’язково сподобається такий активний відпочинок, адже що може бути краще ніж підкорення вершини? Це дійсно незабутньо, це Ваша перемога, перемога над собою.

ОСТАННІ НОВИНИ