Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Прибирання дахів від листя

Прибирання дахів від листя

Часто власники будинків задумуються – коли потрібно провести прибирання дахів від забруднень природних походжень або побутового непотребу і відходів? Відповідь проста – очистку потрібно проводити щосезону, і зараз якраз настав час провести очищення даху в осінній період, перед заметами зі снігу. Зимою прибрати сніг простіше, якщо на даху немає сторонніх предметів. На покрівлі можуть валятися папірці, пляшки, недопалки від сигарет, розбите скло, шматки непотребу і багато іншого. Працівники нашої компанії допоможуть Вам з легкістю впоратися з цим завданням.

Своєчасне очищення дахів в осінній період – це гарантія того, що покрівля прослужить довше, і буде рідше вимагати ремонту. Якщо вчасно не прибрати з даху листя, воно почне з першими дощами гнити, що в свою чергу призведе до псування даху, появи на ньому іржі і так далі. Прибирання дахів від сміття і листя бажано проводити не рідше двох разів на рік (восени і навесні), а також в профілактичних цілях і в міру забруднення.

Сезонне прибирання дахів

  • Очищення даху від снігу, зледеніння, бурульок взимку. Сніг створює додаткове навантаження на покрівлю, обмерзання, виводить з ладу систему водостоку, псує дахове покриття та створює небезпеку для життя перехожих. Своєчасне прибирання дахів від снігу гарантує відсутність штрафів і виплат компенсацій постраждалим.
  • Прибирання залишків льоду і бруду ранньою весною. На даху завжди накопичується сміття – це не небезпечно для оточуючих, але провокує гниття або корозію покрівлі. Крім того, сміття з даху забиває систему водостоку, що провокує скупчення талої води і, відповідно, псування даху.
  • Прибирання гілок, листя і моху восени. Перед настанням зимових морозів обов’язково необхідно чистити покрівлю. Листя, мох, гілки та інший рослинний матеріал має властивість гнити. За зиму такі процеси завдадуть покрівельному матеріалу значної шкоди. У запущених випадках потрібно поправляти козирки та водостік, якщо він деформувався.

Насправді, чистка вимагає спритності, умінь і спеціального спорядження. Тільки професійні робітники-альпіністи зможуть виконати такі роботи, не пошкодивши дах, тож Ви можете звернутися до нас – ми надаємо якісні послуги промислового альпінізму у м.Львів та за його межами.

Компанія «Альпром» має в своєму складі найкращих промислових альпіністів, які допоможуть Вам очистити дах від снігу, бурульок, листя, гілок, сміття і тд.

ОСТАННІ НОВИНИ