Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Сезонне миття вікон

Сезонне миття вікон

Вікна – візитна картка будівлі, це перше, що бачитимуть люди які завітають у Ваш дім чи офіс. І якщо на вікнах красуються плями і потьоки або, що ще гірше – сліди будівельних матеріалів, людина складе не саме приємне враження про Ваш будинок, навіть до його безпосереднього відвідування. Саме тому варто проводити сезонне миття вікон залежно від пори року та забруднень…

Промисловий альпінізм і миття вікон – взаємопов’язані поняття, так як дана послуга є одним з основних напрямків висотних робіт. Саме тому серед різноманітних послуг промислового альпінізму компанії “Альпром” миття вікон у Львові і за містом міцно зайняла свою нішу і користується попитом у власників і орендарів будинків та офісів. Миття вікон альпіністами дозволить надовго зберегти поверхні скла та рам чистими, спеціальні миючі засоби повернуть чистоту і блиск Ваших вікон.

Сезонне миття вікон

Як правило, вікна миють двічі на рік: восени перед заморозками і навесні, коли зійшов сніг і пройшов перший весняний бруд. Не потрібно забувати, що на стан вікон і фасаду впливають кілька факторів, що не залежать від пори року:

  • погодні умови (дощ і сніг залишають розводи на поверхнях, особливо на склі);
  • велика кількість вуличного пилу;
  • інтенсивний рух на вулиці;
  • розташування поблизу будівлі промислових об’єктів і ін.

Через це двох разів часто виявляється недостатньо, тому щоб підтримувати частоту вікон слід частіше їх мити.

Львівська компанія “Альпром” пропонує послуги з миття будь-яких видів вікон в малоповерхових і багатоповерхових будівлях Львова. Великий досвід роботи дозволяє нам з упевненістю заявити, що наші фахівці зможуть якісно помити вікна будь-якої конструкції на будь-якій висоті, видаливши всі види бруду. Ми використовуємо широкий асортимент мийно-чистячих засобів і сучасні інструменти для миття вікон, виконуючи роботу в точно обумовлені терміни.

Технологія для кожного з видів вікон приблизно однакова:

  • Для початку скло очищаються від сильного забруднення за допомогою спеціальних скребків. Якщо на поверхні скла є складні плями, відкладення чи бруд, на них наносять спеціальні хімічні засоби.
  • Далі настає етап власне мийки. На поверхню скла наноситься мильний розчин, який видаляє пил, дрібний бруд, кіптяву і т.д. Мийка скла здійснюється за допомогою спеціальних скребків і губок.
  • Завершальний етап – сушка вікон. Мильний розчин зганяється зі стікла спеціальною стяжкою для вікон, а скупчення вологи по краях вікна витирається чистим, сухим матеріалом.

ОСТАННІ НОВИНИ