Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Монтажні роботи

Монтажні роботи

     Чи є щось більш вражаюче та хвилююче ніж висота? Підкорення висоти захоплює та дарує неповторні відчуття. Але не все так просто.
Уявіть,що Ви стоїте на краю похилого даху будинку з важкою антеною в руках. Уявили? Голова закрутилася? Не страшно,це ж лише Ваша уява)
Проте, якщо мова йде про виконання монтажних робіт на висоті,то цю справу варто довірити професіоналам. Адже щоб якісно виконати монтаж чи демонтаж приладу, конструкції на висоті, необхідно мати певні навички та спорядження.

Сучасні технології промислового альпінізму дозволяють оперативно та якісно виконувати будь-які монтажні роботи на висоті чи у важкодоступних місцях. Компанія Alprom – професіонал у цій галузі.
Кваліфіковані спеціалісти з Alprom споряджені необхідною технікою та обладнанням,які забезпечують належне та безпечне виконання монтажних/ демонтажних робіт різних видів. А нестандартний та креативний підхід до справи дозволить втілити в життя Ваші сміливі ідеї.

Компанія Alprom надає послуги з монтажу/демонтажу:
• зовнішньої реклами(банери,білборди, сітілайти, тощо)
• віконниць, жалюзі, скло-пакетів
• водозливів, снігоутримувачів
• кондиціонерів, антен
• освітлення, кабелів, прожекторів
• будь-яких інших конструкцій по бажанню клієнта

Якісно проведений монтаж із дотриманням правил безпеки, забезпечить надійне та довготривале функціонування Ваших приладів,конструкцій,реклами та ін.
Зверніться за вказаними контактами та отримайте інформацію про повний спектр монтажних робіт,які готові надати фахівці Alprom.
Отримуйте від висоти лише задоволення!

 

ОСТАННІ НОВИНИ