Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Сезонне миття вікон

Сезонне миття вікон

А чи любите Ви мити вікна? Мабуть що процентів 80 скажуть,що ні, а решту

20 % просто ніколи їх не мили. А коли спробують,то теж скажуть ні)…..

Але тим не менше, вікна потребують чистоти. Саме тому, щороку, частіше навесні, можна спостерігати за відчайдушними господинями, які зависнувши у небезпечних позах на підвіконні, намагаються вимити вікна рідної оселі.

Чисті вікна – це невід’ємна складова охайності будівлі, незалежно чи це приватне житло чи торговий центр, офіс, магазин і т.д. Тому так чи інакше усім треба мити вікна.

Але враховуючи сучасну архітектуру та дизайнерські рішення, миття вікон може стати непростим завданням, часом навіть небезпечним. Адже щоб добре вимити вікно, потрібно не лише дотримуватися відповідних технологій, а й твердо стояти на ногах і мати можливість вільно рухатись.

Особливо непросто помити великі ділянки скляних фасадів, які потребують не лише чимало часу, сил, та навиків, але й відповідного спорядження. Найчастіше, зробити це самотужки неможливо.

Тому професіонали з Alprom готові прийти Вам на допомогу. Сучасні технології промислового альпінізму дають можливість швидко та якісно вимити вікна на будь-якій висоті, будь-яких розмірів, незалежно від типу будівлі, навіть у важкодоступних конструкціях.

Наші спеціалісти-альпіністи використовують відповідне обладнання,інструменти та миючі засоби, аби досягти вікон та професійно виконати свою роботу на найвищому рівні.

Професійне миття вікон суттєво відрізняється від методів миття навіть найпрогресивнішої домогосподарки. Зокрема, технологія миття вікон, яку використовують фахівці Alprom включає:

  • очищення поверхневого бруду інструментами,які не пошкоджуючи поверхні скла, звільнять його від засохлих та прилипших часток сміття, пилу, листя,тощо
  • нанесення спеціальних миючих розчинів, щоб розмити найстійкіший бруд та пил, який потім видаляється до чистоти скребками та губками
  • поверхня скла витирається насухо до блиску відповідними матеріалами
  • очищення та миття віконних рам,віконниць, та підвіконня

Перевага професійного миття вікон полягає також у тому, що спеціалізовані хімічні засоби, якими миються вікна, не дозволяють бруду та пилу так швидко прилипати до поверхні скла, тому чистота вікон триватиме довше.

Проте, щоб зберігати вікна чистими а вигляд будівлі охайним, мити вікна потрібно не рідше 2-ох разів на рік. А в деяких випадках це потрібно робити частіше. Це,наприклад, стосується будівель розташованих поблизу доріг з активним рухом,чи у промисловій зоні, неподалік від фабрик,заводів, та інших підприємств,які забруднюють повітря. Зазвичай пил та бруд у таких місцевостях, осідають на вікнах швидше і в більшому об’ємі, тому вони потребують частішого очищення.

Клінінгові послуги,які надає компанія Alprom, зокрема миття вікон, виконуються з використанням технологій промислового альпінізму. Де б не були розташовані Ваші вікна, ми їх досягнемо та помиємо! Тому, коли наступного разу у Вас виникне потреба помити вікна, зателефонуйте нам за номером +38‎(097)855-85-55, і ми швидко,якісно, та безпечно помиємо їх, у зручний для Вас час та терміни.

ОСТАННІ НОВИНИ