Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Цокольний сайдинг

Цокольний сайдинг

Зараз, щоб провести ремонт або оздоблення власного будинку, єдине, що потрібно – проявити фантазію. Вибір матеріалів на будівельному ринку настільки широкий, що дозволяє втілити будь-які ідеї. У цій статті компанія “Альпром” розповість Вам про цокольний сайдинг.

То що ж таке цокольний сайдинг?

Цокольний сайдинг – один із найпоширеніших різновидів оздоблювальних панелей. Вироби такого типу відрізняються високою міцністю і великою кількістю варіантів дизайну (що не можна сказати про традиційні стінові панелі). Тому сьогодні з легкістю можна вибрати відповідний відтінок, фактуру і структуру матеріалу.

Такий вид сайдингу зроблений у вигляді панелей, які встановлюються для оформлення будь-якого виду будівель. Цокольний сайдинг найчастіше імітує природний камінь або цеглу, у нього більш товсті панелі, ніж у звичайного вінілового.

Цокольні або, як тепер їх називають, фасадні панелі робляться з поліпропілену методом лиття або пресування. Ці панелі дозволяють вигідно обіграти цоколь (верхня частина фундаменту), або створити справжній європейський будиночок. Даний фасад є вентильованим. Такий сайдинг має велику товщину і завдяки цьому більшу міцність. В основному виготовляється з імітацією цегли і природного каменю, який завжди чудово вписується в фасад будинку. Через досить високу вартість для обробки стін використовується рідко, в основному в поєднанні з вініловим застосовують для облицювання фундаментів.

Цокольний сайдинг чудово виглядає і підходить до будь-яких архітектурних форм через свою стилізовану поверхню.

Найголовніше те, що ціна такого практичного, довговічного і естетичного оздоблювального матеріалу, як сайдинг, цілком доступна і приваблива для домовласників будь-якого достатку. Його асортимент безперервно зростає і оновлюється. Серед найрізноманітніших за видом і оформлення сайдингових панелей будь-який покупець може підібрати товар на свій смак. Головне в цій справі – купувати матеріал тільки у перевірених виробників або їх представників, щоб не отримати за свої гроші продукцію низької якості.

Цокольний сайдинг – це відмінний сучасний матеріал для приведення свого житла в неповторний вигляд. Велике розмаїття кольорів і текстур дає можливість для створення оригінального і неповторного дизайну, властивого тільки Вашому дому. Правильно і грамотно вибране покриття буде захищати Ваш будинок від вологи та холоду, забезпечуючи Вам комфортне проживання в теплі і затишку.

ОСТАННІ НОВИНИ