Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Фарбування металевих димарів

Фарбування металевих димарів

Металеві димарі, які прийшли до нас із семимильними кроками прогресу будівельної індустрії, надійно заполонили покрівлі сучасних будівель. Таке сучасне рішення димовідведення має значні переваги та полегшує нам життя, і експлуатацію самого димаря.

Зокрема, порівняно з цегляними димарями, металеві набагато простіше встановлювати, обслуговувати, та створювати гнучку систему виведення диму. А це дозволяє дизайнерам втілювати в життя безліч ідей щодо розташування камінів, котлів, пічок та ін. у приміщенні. Але особливо це актуально при облаштуванні промислових виробництв, де димовідведення є важливою частиною функціонування всієї виробничої системи. Крім того, експлуатація металевих димарів значно простіша та довговічніша.

Проте, оскільки димар зроблений з металу він потребує захисту від свого єдиного ворога – іржі. Якщо в обслуговуванні металевих димарів упустити цей момент, можна втратити функціональність усієї димовивідної системи, і її доведеться міняти, що коштує набагато дорожче, ніж вчасна діагностика та ремонт.

Тож як захистити ваш металевий димар від зіпсуття? Найкращий метод захисту це антикорозійне фарбування. Фабричний новий димар має антикорозійне покриття,яке надійно захищає метал від іржі. Проте, під дією високих температур, пилу та бруду, кіптяви цей шар з часом зношується та руйнується. Тому металеві димарі необхідно регулярно перевіряти,діагностувати, та вчасно виконати антикорозійне фарбування.

Таке фарбування передбачає певну послідовність та технологію. Тому такі роботи повинен виконувати спеціаліст,який має знання та досвід в обслуговуванні металевих димарів.

Компанія Alprom надає послуги кваліфікованих спеціалістів-висотників, які професійно виконують обслуговування димарів на висоті. Використовуючи навички та технології промислового альпінізму, наші працівники надійно та ефективно продіагностують металеві димарі та виконають необхідну процедуру фарбування.

Процедура фарбування металевого димаря обов’язково включає :

  • усунення пошкоджень цілісності металевого димаря
  • очищення від бруду,пилу,кіптяви,старої фарби(якщо вона є),зачищення іржі
  • знежирення поверхні
  • грунтування спеціалізованою грунтовкою з антикорозійним та протипожежним компонентом
  • фарбування технологічною органосилікатною фарбою, стійкою до високих температур та призначеної для металевих поверхонь

Така технологія виконання робіт зберігає металеву димовідвідну систему у стані високої функціональності та забезпечує її довговічність.

Якщо ви власник металевих димарів у приватному помешканні чи у промислових приміщеннях, ви безумовно хочете зберігати їх у хорошому робочому стані. Саме тому вам необхідно запросити спеціаліста-висотника для огляду,діагностики,та необхідного ремонту чи фарбування ваших металевих димарів. Наші фахівці швидко та точно визначать,у якому стані знаходиться конструкція і чи дійсно вона потребує втручання та ремонту. Якщо виявиться, що необхідно фарбувати чи ремонтувати димар, то вони запропонують вам варіанти та дадуть рекомендації, і допоможуть обрати що буде найкраще у вашому випадку.

Ви можете зателефонувати нам за номером +38‎(097)855-85-55 і отримати потрібну інформацію. Ми завжди готові розглянути індивідуальні ситуації, та надати кваліфіковану консультацію та допомогу.

Спеціалісти Alprom готові подбати про ваші димарі на висоті!

ОСТАННІ НОВИНИ