Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Ремонт даху у Львові.

Ремонт даху у Львові.

Мабуть ніщо не створює такого дискомфорту в оселі, як пошкоджений, протікаючий дах. Більш того, пошкоджена покрівля може завдати чималих збитків у вашому домі. Тому будівельна промисловість щороку удосконалює покрівельні матеріали, технологію зведення даху, методи тепло- та гідроізоляції та ін. Звичайно, усе це коштує немалі гроші, тому кожен господар має дбати про те,щоб його дах якомога довше зберігав свою функціональність та цілісність.

Яким би сучасним чи якісно змонтованим не був дах, він щоденно витримує вплив природних і не дуже стихій – сонце, вода, вітер, лід, вихлопні гази, пил забруднений хімічними елементами, перепади температури і т. д. Тому рано чи пізно покрівельний матеріал, елементи кріплення, каркас втрачають свою зносостійкість і починають псуватись. Навіть якщо фірма дає гарантію на встановлений дах на 20-30 років, це не означає, що дах не потребуватиме поточного ремонту. По-суті, неможливо передбачити точно як служитиме новозведений дах, доки він не пройде певний експлуатаційний період.

А щодо дахів у Львові, де значна частина будівель давним давно пройшла 30-річний рубіж, та навіть 100-річний, то ремонт даху це актуальна потреба для місцевих жителів. З огляду на нестійку львівську погоду, різкі перепади температур та підвищену вологість, покрівля регулярно потребує ремонту.

Тож як зрозуміти,чи потребує ваш дах ремонту? Мабуть думаєте, якщо дощ не капає на голову і не треба вдома ходити з парасолею, то все гаразд?…А от і ні) Якщо дах протікає настільки,що капає зі стелі,то ваш дах потребував поточного ремонту ще кілька років тому,а зараз він уже вимагає капітального ремонту. Псування даху триває роками і переважно непомітно для нас, адже зазвичай усе починається з дрібниць, які не кидаються одразу у вічі не спеціалісту. Першими сигналами, що дах втрачає свої захисні функції можуть стати вологі плями чи патьоки на стінах дому, наявність бурульок на краю даху, не дивлячись на стійкий мороз, нарости моху, плісняви, іржаві плями, злущена фарба, не щільно прилягаючі елементи покрівельного матеріалу та ін.

Часом самотужки непросто виявити початкове руйнування конструкції даху, для більшості з нас це стає очевидним тоді, коли вже капає зі стелі на голову. В такому випадку, зазвичай, ремонт даху вимагатиме уже набагато більших витрат, аніж поточний ремонт. Тому ліпше вчасно виконати діагностику та ремонт покрівлі, хоча б раз чи два на рік, аніж потім збирати кошти на недешевий капітальний ремонт.

Саме тому спеціалісти Alprom стануть вам у пригоді. Наші спеціалісти продіагностують вашу покрівлю,нададуть фахову консультацію, та професійно усунуть наявні пошкодження. У деяких випадках лише спеціаліст може помітити початок проблеми та порадити,як її виправити. Тому не зволікайте з перевіркою покрівлі, та вчасно звертайтеся по допомогу до професіоналів.

Та навіть якщо ваша покрівля все ж потребує капітального ремонту, наші спеціалісти справляться із цим завданням. Працівники Alprom не лише є спеціалістами з ремонту та встановлення покрівлі, а й володіють навичками промислового альпінізму, тому швидко та безпечно демонтують елементи старого даху та встановлять нові.

Компанія Alprom надає професійні послуги:

  • поточний ремонт даху
  • заміна покрівлі
  • капітальний ремонт даху
  • демонтаж старої покрівлі
  • діагностика покрівлі

Якщо у вас ще не виникло труднощів з покрівлею, то заохочуємо вас звернутися на фахову консультацію у компанію Alprom, щоб ваша покрівля і надалі не створювала жодних проблем і надійно захищає ваше житло. А якщо проблеми уже виникли, ми радо допоможемо їх усунути. Наші спеціалісти до ваших послуг за тел. +38‎(097)855-85-55

З нами ваш дах завжди здоровий!

ОСТАННІ НОВИНИ