Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Фарбування і антикорозійний захист мостів

Фарбування і антикорозійний захист мостів

Якщо ви любите подорожувати, то мабуть не раз проїжджали мостами через мальовничі річки чи небезпечні урвища. Важливість та стратегічне значення мостів сьогодні мабуть нікому не треба пояснювати і доводити, це і так очевидно. Проте варто зауважити, що у нашій країні, на жаль, більшість мостів знаходяться у поганому стані та потребують серйозних ремонтів чи реконструкцій. А деякі підлягають зносу та повній заміні.  Але є певні методи, застосовуючи які можна запобігти передчасному зносу та пошкодженню конструкцій мостів. Давайте розглянемо у чому полягає один з найпростіших та доступних методів. Можливо вам відомо, що основою будь-якого мосту є залізобетонна конструкція. А якщо говорити про залізно дорожньої магістралі, то вони майже повністю складаються з металу. А це означає, що метал, зазнаючи постійного впливу зовнішнього середовища, хімічних відходів, механічного подразнення, вібрації та навантажень, може пошкоджуватися. Особливо небезпечною є корозія та утворення іржі. Вони можуть вразити несучі перекриття та опори конструкції та призвести до серйозних руйнувань. Саме тому антикорозійний захист металевих частин конструкції -важлива та невід`ємна частина ремонтних робіт, які проводяться на мостах.
Широкий вибір лакофарбових засобів дозволяє підібрати оптимальний варіант у кожному конкретному випадку. Але важливою умовою є те, що обраний засіб має бути стійким до агресивного впливу хімічних газів, рідин, солей та інших мінеральних речовин. Зазвичай фарбування включає нанесення шпаклівки і грунтовки, для підвищення адгезії, і покриття фарбою. Фарбу переважно рекомендується обирати світлих тонів, адже на світлій фарбі одразу видно прояви іржі, потьоки. А це допомагає вчасно діагностувати появу корозії та вжити необхідних заходів.
Не менш важливою є попередня очистка металоконструкції, та видалення існуючих пошкоджень корозією. Неправильно виконана процедура обробки металу, недотримання технології фарбування може звести нанівець об`ємну роботу та не запобігти руйнуванню мосту.
Саме тому таку роботу необхідно доручати досвідченим фахівцям. Крім того, зазвичай ремонтні роботи мостів проводяться на висоті, в небезпечному та не зручному положенні. Тому працівники також мають мати відповідні навички.
Промислові альпіністи,  мають необхідні навички, досвід та інструмент аби вміло справитися з таким завданням.
Компанія Alprom надає послуги вправних альпіністів, які мають навички у ремонтних
роботах, зокрема з фарбування металоконструкцій. Сертифіковані альпіністи швидко
та належно виконують різні завдання на будь-якій висоті. Якщо вам потрібна додаткова
інформація по цьому питанню ми готові її надати.

ОСТАННІ НОВИНИ