Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Підйом вантажів на висоту

Підйом вантажів на висоту

Напевно кожному знайома ситуація, коли необхідно доставити громіздкі речі – меблі, техніку, музичні інструменти та інше, на поверх і пронести це все вузькими коридорами не пошкодивши саму річ.
Зазвичай рідко вдається це зробити без травматизму. Адже громіздку річ необхідно розібрати, занести , а потім наново зібрати. Сам цей процес нерідко вже є травматичним для певної категорії речей. Крім того деякі речі, наприклад меблі, можуть мати великі суцільні деталі, які неможливо розібрати, і тому їх необхідно транспортувати як є. Якщо говорити про габаритні музичні інструменти, такі як фортепіано чи рояль то їх взагалі неможливо розібрати. І, хоча, мало ймовірно, що ви вирішили купити рояль, все ж питання підйому вантажу на висоту може зустріти вас в будь-який момент вашого життя і стати неабиякою проблемою.
Насправді існує чудовий метод підйому вантажів на висоту, без особливих труднощів та головоломок для вас. Цим методом активно працюють промислові альпіністи доставляючи вантажі на будь-яку висоту. Цей метод передбачає використання противаги та лебідки. Таким нехитрим способом можна підняти на будь-
яку висоту практично любий вантаж. Перш за все вантаж надійно закріплюється та фіксується відповідними засобами ( мотузками, ременями та ін.), усі деталі, які можуть легко зламатись, відкритись,чи просто рухатись теж фіксують. При потребі вантаж можна розташувати на спеціальній платформі. З допомогою лебідки вантаж піднімають на необхідну висоту та скеровують до місця вивантаження. Щоб здійснити усі ці маніпуляції достатньо лише кількох працівників.
Особливо цей метод актуальний, коли вантаж не проходить крізь двері,коридори чи ліфт будинку, зате прекрасно вписується у вікно чи балкон. Звичайно, аби піднімати таким методом вантажі необхідні дотримання технології та вправність. Професійні альпіністи легко впораються із цим завданням. Переваги такого методу полягають у тому, що сам вантаж не потребує додаткового демонтажу, який нерідко буває
травматичним. Також немає потреби переносити вантаж частинами, по поверхам та вузьким коридорам, проштовхуючи його крізь вузькі переходи та двері, обдираючи стіни та дряпаючи його. Та й робота вантажників, зазвичай, не дешева. Важка фізична праця вимагає відповідної оплати. Підйом вантажу методом промислового альпінізму виконується в рази швидше,ніж вручну і з набагато меншими витратами сил
та енергії. Адже в даному випадку спрацьовує закон дії противаги, і нікому не доводиться надриватися тягаючи важкі речі сходами.
Компанія Alprom надає послуги вправних альпіністів, які готові допомогти вам доставити вантаж на потрібну висоту. Наші альпіністи мають усю необхідну техніку та спорядження, а також професійні навички, аби виконати роботу по підйому вантажів.
Тож якщо ви обираєте найбільш ефективний та найменш витратний спосіб доставки вантажу у своє помешкання, офіс чи деінде, то пропонуємо вам скористатися простим та доступним методом промислового альпінізму. Наші спеціалісти завжди готові допомогти вам враховуючи усі ваші побажання та індивідуальність ситуації.
Зателефонуйте нам за номером +38 097 583 5629 та отримайте повну консультацію про
можливості нашої команди професіоналів.
Ми доставимо ваш вантаж цілим та неушкодженим на будь-яку висоту!

ОСТАННІ НОВИНИ