Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Антикорозійний захист веж зв’язку.

Антикорозійний захист веж зв’язку.

Антикорозійна обробка металевих базових станцій, або веж зв’язку – один з важливих аспектів у сервісному обслуговуванні таких конструкцій. Як і будь-яка інша конструкція, вежа зв’язку потребує догляду, ремонту, та регулярного обстеження на предмет виявлення пошкоджень чи сегментів, які вимагають додаткової уваги.
Від цього залежить її функціональність та термін і якість експлуатації. Важливість високого рівня функціональності таких базових станцій мабуть не потрібно довго пояснювати, адже усі ми користуємось мобільним зв’язком і хочемо аби він був якісним. Звичайно, мобільні оператори, встановлюючи базову станцію, мали б подбати про її належне обслуговування та догляд. До такого догляду належить вчасна антикорозійна обробка металевої конструкції вежі. Саме запобігання корозії впливає на довговічність та стійкість металу, з якого сконструйована вежа зв’язку. Для цього проводиться регулярний плановий огляд конструкції, визначаються проблемні місця та призначаються необхідні ремонтні роботи. Такий догляд обходиться значно дешевше та простіше, аніж заміна зіпсутих і пошкоджених сегментів вежі. Антикорозійна обробка металевої конструкції вежі зв’язку включає в себе ряд необхідних процедур, без яких неможливо провести таку роботу якісно :
● очищення поверхні від бруду та шару старої фарби
● механічне очищення існуючих вогнищ корозії та іржі
● обробка поверхні антикорозійними сумішами
● нанесення грунтовки, шпаклівки
● покриття лакофарбовими засобами з антикорозійним компонентом
Оскільки базова станція завжди розташована під відкритим небом, вона регулярно піддається впливу несприятливих умов навколишнього середовища та природних явищ. Тому аби антикорозійна обробка була якісною та надійно захищала поверхню конструкції, у виборі лакофарбових засобів варто надати перевагу тим засобам, які стійкі до вологи, перепаду температур та інших атмосферних явищ. Зазвичай такі фарби не є дешеві, але це все одно в кінцевому результаті обходиться дешевше ніж капітальний ремонт чи реконструкція базової станції зв’язку.
Оскільки вежі зв’язку – це висотна конструкція, аби її належно обслуговувати та виконувати різноманітні роботи по догляду, необхідно вміти працювати на висоті. З цим чудово справляються промислові альпіністи з компанії Alprom. Наші працівники є професіоналами своєї справи тому виконують різноманітні роботи на висоті швидко та якісно. Володіючи техніками промислового альпінізму, та маючи досвід у виконанні ремонтних робіт широкого спектру, альпіністи вільно почуваються на висоті та спроможні виконати потрібні роботи там де потрібно, без особливих затрат часу,сил та техніки. Саме тому в обслуговуванні веж зв’язку важко знайти когось, хто справився б краще від вправного альпініста. Наша команда Alprom надає цілий спектр послуг з сервісного обслуговування базових станцій зв’язку, в тому числі виконують антикорозійну обробку конструкції. Звертайтеся до нас по додаткову інформацію за
номером телефону +38 097 583 5629
Alprom – ми завжди працюємо для вас на висоті!

ОСТАННІ НОВИНИ