Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Миття вікон торгових та бізнес центрів у Львові

Миття вікон торгових та бізнес центрів у Львові

 Миття вікон у Львові: новобудови, бізнес центри, торгові центри, висотні будівлі.
Мабуть багатьом з нас відомо, як приваблюють погляд блискучі скляні фасади
сучасних торгових центрів чи бізнес центрів. Нам подобається спостерігати у цих
вікнах відображення безкрайнього синього неба, відблиски сонця чи вечірніх вогнів. 
Хоча Львів старовинне місто, у нас теж не бракує сучасних споруд з великою площею скляних вікон – це і торгові центри, супермаркети, дозвільні центри, бізнес центри, банки тощо.
 Аби будівля мала охайний вигляд та манила відвідувачів блиском своїх вікон та скляних фасадів, їх необхідно належно доглядати. Зокрема необхідно регулярно мити та чистити такі вікна. Така необхідність виникає перш за все тому, що на склі одразу видно нашарування пилу та бруду, скло втрачає свій блиск, а брудні патьоки і розводи від дощу чи снігу роблять вікна неохайними та захляпаними. Такий непривабливий вигляд бізнес центру чи магазину навряд чи сприятиме його
популярності. Нерідко на скляних фасадах розташовують засоби зовнішньої реклами, які теж потребують догляду. Тому миття вікон у торгових центрах та бізнес центрах має виконуватись на регулярній основі та лише професіоналами цієї справи.
На перший погляд здається, що в такій побутовій справі, як миття вікон, нічого складного немає, і будь-яка вправна прибиральниця чудово впорається з таким нехитрим завданням. Насправді ж миття вікон такої площі може бути досить складною справою, і, навіть найдовші драбини не завжди допоможуть осягнути всю площу вікон.
Саме тому на допомогу у цій справі варто довіритися професіоналам – промисловим альпіністам.  Це ті люди, які працюють без проблем на будь-якій висоті, виконують самі різноманітні види робіт, в тому числі професійне миття вікон великої площі у торгових центрах, магазинах, бізнес центрах і т.д. Те, що для пересічної людини становить неабияку трудність ( помити величезні площі скла) з легкістю вдається здійснити спритним альпіністам. Використовуючи відповідне негроміздке спорядження та дотримуючись усіх необхідних правил безпеки, альпініст з допомогою екіпіровки вільно пересувається вздовж вертикальної площі вікон для їх очистки.
Оскільки професійне миття вікон має свою технологію, спеціалісти компанії Alprom
дотримуються їх, щоб виконати свою роботу якісно та швидко.
Процес миття включає кілька необхідних пунктів:
● очищення поверхні скребками та щітками від грубого забруднення
● нанесення спеціальних промислових миючих засобів,які розчиняють стійкийбруд
● очищення поверхні чистою водою
● поверхня стирається на сухо та полірується відповідними засобами
Таке ретельне миття вікон забезпечує привабливий та охайний вигляд будівлі, а також
попереджає швидке забруднення скла – професійні засоби для миття скла роблять
поверхню гладкою,що зменшує можливість налипання пилу та бруду.
У Львові миття вікон потребує саме послуг професіоналів, адже нестійка львівська погода сприяє їх швидкому забрудненню. Промислові альпіністи з команди Alprom завжди готові до ваших послуг. Компанія Alprom гарантує якісне та швидке миття вікон і скляних фасадів у бізнес центрах, супермаркетах, торгових центрах, магазинах, банках, тощо.

Звертайтеся на консультацію за телефоном +38‎(097)583-56-29  “Alprom” – ми завжди працюємо на висоті!
Читайте також:
Миття вікон та фасадів

ОСТАННІ НОВИНИ