Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Монтаж та демонтаж склопакетів в вистоних новобудовах

Монтаж та демонтаж склопакетів в вистоних новобудовах

 Монтаж та демонтаж склопакетів Львів у новобудовах.
Настають більш холодні дні, і це означає початок опалювального сезону. Ефективного джерела тепла недостатньо для забезпечення теплового комфорту в
вашому домі – це також важливо для захисту будівлі від втрат енергії. Коли необхідно замінити вікна, варто використовувати сучасне рішення заміни склопакету.
 Перш за все, вікно служить джерелом природного світла в приміщенні з можливістю візуального огляду зовнішнього простору. При цьому вікно повинно бути оптимально захищене від холоду, протягів та інших негативних факторів, особливо взимку. Склопакет може мати різну форму, конфігурацію, використання аксесуарів, інших матеріалів, все це впливає на якість віконних виробів. Сучасне виробництво пропонує склопакети із спеціальними властивостями, які можуть значно покращити показники теплоти у вашій квартирі.
Заміна склопакетів не завжди може бути виконана звичайним монтажником, так як спеціаліст повинен мати великий досвід та практику. Специфіка цього виду робіт полягає перш за все в тому, що скляний корпус має дуже велику поверхню. Поставка скляних панелей такого розміру сама по собі є проблемою.  Монтажні роботи ще складніше.

Заміна склопакету складається із наступних кроків:

усунення осколків розбитого скла (якщо є наявним така проблема) підготовка рами для кріплення нового скла; установка нового стекло-пакету промисловим альпіністом та остаточна збірка із закріпленням.

Якщо склопакети пошкоджені, їх необхідно терміново замінити. Якщо тільки одне скло в багатокамерній структурі розбилося або розбивається, ви можете відмовитися від ремонту. Це заощадить досить велику суму. Але якщо склопакет повністю пошкоджений, допоможе тільки повна заміна. Це трудомісткий і складний процес, що вимагає спеціальних навичок. Тому ремонт і заміна склопакетів – справа кваліфікованих майстрів.

Можливі причини пошкодження скла:
Термінова заміна скла потрібна в наступних випадках.
Тріщини утворюються через зміни температури.
Вікно було розбите через механічний удар.
Склопакет був розгерметизовано, що викликає постійну конденсацію конденсату на поверхні.
Хороші фахівці зможуть швидко оцінити обсяг робіт і усунути дефекти в найкоротші терміни.

Чому із нами вигідно працювати?
– Заміна скла у короткі терміни;
– Комплексна робота з участю спец
іальної техніки та промислових альпіністів;
– Повний пакет документів за готівковий та безготівковий рахунок;
Співпрацюючи із нами ви завжди будете задоволені якістю роботи адже ми працюємо завжди на висоті!

Читайте також:
Монтаж твердої покрівлі (металочерепиця)
Монтаж м’якої покрівлі (руберойд)

 

ОСТАННІ НОВИНИ