Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Що таке вентильовані фасади?

Що таке вентильовані фасади?

Вентильовані фасадні системи дозволяють стінам “дихати”,що також позитивно впливає на утеплення. У спекотні дні стіни не перегріваються, а взимку захищені від вологи.
Вентильовані фасади з повітряним зазором між фасадною обшивкою та теплоізоляцією можуть застосовуватися як в новобудовах, так і в звичайних будинках.

Які переваги вентильованого фасаду?

Повітряний простір між фасадними панелями та теплоізоляцією гарантує ефективне управляння вологою захист стін від зовнішніх умов. Вентильовані фасадні системи допомагають досягти ідеального теплового балансу. Це означає, що мікроклімат в інтер’єрі будівлі знаходиться в межах діапазону переносимого комфорту в будь-яких погодних умовах. Це допомагає підтримувати належну вологість у приміщеннях, що також впливає на довговічність будівлі. Вентильовані фасади мінімізують проникнення дощової води. Конденсат стікає через вентиляційний зазор.
Такі вироби, як кам’яна вата або мінеральна вата, рекомендуються для утеплення вентильованих фасадів або багатошарових зовнішніх стін. Їх використовують для тепло- і звукоізоляції тришарових стін під клінкером, фасадних стін з панелей (листового металу, сайдингу, дощок), фасадної облицювання (з каменю та скла) або стін з цегли.

 

Ізоляційні дошки виготовляють з натуральної сировини — вони не горять, не руйнуються і не деформуються, дуже міцні, витримують складні погодні умови.

Монтаж таких фасадів здійснюється спеціалізованими компаніями та працівниками, а саме промисловими альпіністами- це захистить вас від не бажаних помилок та втрати коштів при неякісних монтажах панелей.

 

ОСТАННІ НОВИНИ