Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Утеплення фасадів. Методи, переваги та недоліки.

Утеплення фасадів. Методи, переваги та недоліки.

Утеплення будинку мінеральною ватою

Система утеплення мінеральної вати добре працює як утеплення зовнішніх стін та деяких внутрішніх перегородок. Мінеральна вата має високий ступінь теплоізоляції, яка погіршує акустику утепленої стіни, як і полістирол.

Як утеплити будинок мінеральною ватою?

Починаємо роботу з наклеювання плінтусів та віконних молдингів. На наступному етапі ми клеїмо дошки з мінеральної вати спеціально підібраним клейовим розчином. Під час робіт ми звертаємо увагу на точну обробку карнизів, куточків та косяків. Надлишки клеючого розчину виходять збоку дошки і повинні бути зняті. Після завершення складання приступаємо до шліфування дощок і кріплення додаткових дюбелів. Наступним кроком буде створення сітчастого та армуючого розчину, що забезпечить довговічність готового фасаду. Закінчуємо роботу нанесенням штукатурки або обробних дощок. Обговорюючи утеплення будинку мінеральною ватою, варто виділити найважливіші недоліки та переваги. Найбільшими перевагами цього рішення є вогнестійкість та стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Шерсть також має високу паропроникність, завдяки чому вона не обмежує природну циркуляцію повітря в будівлях. Найбільшими недоліками цього теплоізоляційного матеріалу є сприйнятливість до вимочування. Тому мінеральна вата не підходить для утеплення стін, сприйнятливих до підвищеного рівня вологи.


Мінеральні утеплювачі – сучасні утеплення будинку


Мінеральні ізоляційні плити — це інноваційна технологія утеплення, яка розвиває можливість полістиролу та мінеральної вати.

Він має свої переваги, і в той же час це абсолютно не горючий матеріал.
Завдяки цьому стіна, утеплена панелями, набагато стійкіша до механічних пошкоджень.
Дошки виготовляють із натуральної сировини такої як пісок, вода та вапно, тож вони є повністю паропроникними, а завдяки своїм властивостям, обмежують ріст грибків на фасаді.

Рішення дозволяє ефективно утеплити зовнішні стіни, а також створює ізоляцію зсередини. Готові мінералізовані плити можна нарізати до потрібного розміру пилкою або електропилою. Це дозволяє пристосувати виріб до індивідуальних потреб утеплених поверхонь.


Утеплення стін зсередини особливо цінується при термомодернізації історичних будівель. У їхньому випадку втручання у зовнішній фасад часто виявляється неможливим. Мультипор також буде корисний при утепленні внутрішніх стін блоками. Сучасну систему утеплення можна зробити самостійно, що дозволить ефективно та точно утеплити стіни зсередини.
Варто також зазначити, що панелі — це не горючий продукт, тому вони хороші для будинків у який високі вимоги до протипожежного ахисту. Зазвичай це великі будинки та багатоквартирні.

Для отримання додаткової інформації про послугу монтажу теплоізоляції у будинку звертайтеся за номером +38‎(097)583-56-29

ОСТАННІ НОВИНИ