Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Компанія Альпром зрізає дерева

Компанія Альпром зрізає дерева

Окрім зрізки дерева, ми надаємо послуги з кронування та зрізання гілок. Після видалення зайвих гілок за деревом, безумовно, легше здійснювати догляд, і воно займе менше місця в саду. Крім того, зрізання старих та пошкоджених гілок позитивно впливає на майбутній урожай – без зайвого навантаження дерево починає краще плодоносити, а плоди чи горіхи стають більш крупними. Особливо важливо правильно обрізати фруктові дерева, щоб вони стали давати хороший врожай плодів.

 

Наші професіонали знають всі тонкощі стосовно всього, що може виникнути в процесі зрізання, кронування та обрізки будь-якого дерева. До прикладу, чи знаєте Ви, що найкращий час для обрізки дерев – пізня зима і рання весна до того, як почнеться нове зростання? Саме цей період – найбільш сприятливий для обрізки більшості садових рослин, включаючи фруктові дерева, ягідні і декоративні кущі троянди. Крім цього, досвідчені садоводи рекомендують проводити зрізання гілок один раз на рік – адже щорічне видалення декількох гілок переноситься деревом менш болісно, ніж сильна обрізка раз в 2-3 роки. Якщо ж мова йде про ягідні кущі (наприклад, таку поширену й обожнювану дітьми малину), то в цьому випадку обрізка проводиться двічі на рік – в червні-липні, коли пагони досягнуть висоти 1-1,2 м, і в серпні-вересні, при висоті 1,8-2 м. Це дозволяє збільшити урожай ягід вдвічі та навіть втричі, а ще зробить їх більш солодкими та крупними.

Якщо необхідно оздоровити дерево і по можливості уникнути зрізу, ми оцінимо стан дерева і, якщо можливо, спробуємо його врятувати. Зріжемо хворі і засохлі гілки, зміцнимо ті, що залишилися, проведемо санітарну обрізку, очистимо тріщини і опрацюємо зрізи санітарним варом. При необхідності закріпимо дерево тросами і скобами.

 

Бригада наших промислових альпіністів виконає всі роботи в найкоротші терміни. Телефонуйте і дізнавайтеся конкретно по Вашій ситуації (всі консультації безкоштовні), а ми постараємося надати рішення, котре підійде саме Вам.

ОСТАННІ НОВИНИ