Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Домашні миючі засоби для вікон

Домашні миючі засоби для вікон

Компанія “Альпром” надає послуги з миття вікон на будь-якій висоті. Наша команда професійних промислових альпіністів якісно та швидко виконає завдання незалежно від його обсягу та складності, тож Ви зможете насолоджуватись чистими та блискучими вікнами, не приклавши жодних зусиль.
Однак якщо Ви бажаєте навести чистоту самотужки, ми можемо дати Вам декілька порад, як вимити вікна, використовуючи при цьому не професійні миючі засоби, а те, що може знайтись під рукою у Вашому домі.

 

Нашатирний спирт

Часто господині застосовують нашатир для миття вікон. Але треба пам’ятати, що для людей, що страждають астмою, цей засіб може бути небезпечним, так як викликає сильний бронхоспазм і може спровокувати напад. Користуйтесь нашатирем обережно: не тримайте близько до носа, щоб не обпекти слизову.

 

Оцет

Часто мешканці стикаються з такою неприємністю, як мухи. Щоб вони не наближалися до скла, вікна потрібно мити спеціальним розчином, для якого потрібен оцет. Щоб приготувати цей засіб, необхідно розвести склянку оцту у літрі холодної води.

 

Лимонна кислота

Якщо не подобається запах оцту, то його можна замінити соком лимона або розчином лимонної кислоти.

 

Крохмаль

Скло лише на перший погляд здається рівним і гладким. Насправді, якщо дивитися під мікроскопом, воно зовсім не ідеально гладке. На склі є мікроскопічні ямочки, подряпини, які не видно неозброєним оком. Вода, потрапляючи в такі поглиблення, дуже міцно тримається там, створюючи розводи при митті вікон. Крохмаль руйнує міцні водневі зв’язки та тим самим запобігаючи появі розводів на вікні. Щоб впоратися із сильними забрудненнями скла, потрібно розчинити ложку крохмалю на літр води і вимити вікна даним розчином. Також в цю суміш можна додати кілька крапель ефірного масла – це не тільки дасть приємний запах, а й допоможе уникнути розводів при митті.

 

Сіль

Для того щоб скло блищало, у воду для миття вікон додають сіль. Сіль не тільки надає блиск скляним поверхням, але і добре видаляє бруд.

ОСТАННІ НОВИНИ