Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Туристичний альпінізм

Туристичний альпінізм

Процес підкорення неприступних гірських вершин приваблює численних шанувальників цього виду спорту. Він дозволяє перевірити можливості свого організму в екстремальних умовах і отримати насолоду від споглядання краєвидів, котрими більшість людей може милуватись хіба що на фотографіях. Тим не менше, альпінізм вимагає серйозної фізичної підготовки і недоступний для звичайного туриста, адже підкорити високу скелю з мінімумом обладнання може тільки тренований спортсмен. Та це не проблема – ми живемо у сторіччі відкритих можливостей, тож навіть якщо Ви стикались із професійним альпінізмом лише коли читали статті з нашого сайту, туристичний альпінізм – це те хобі, з яким у Вас все рівно є шанс підкорити якщо не Еверест, то принаймні пару-трійку карпатських вершин.

Туристичний альпінізм – це хороше рішення для тих, хто бажає зайнятись активним відпочинком на свіжому повітрі, однак не може знайти підходящу групу чи сумнівається у виборі маршруту для сходження. Всі організаційні питання на себе бере турфірма, яка надає можливість спланованої подорожі без непередбачених обставин. Вони займаються набиром груп, надають досвідчених інструкторів, розробляють маршрути різної категорії складності, навіть роблять комбіновані маршрути, коли альпінізм може поєднуватися зі сплавом по гірських річках і кінними походами. Зараз туристичний альпінізм доступний практично будь-кому – досить мати середню фізичну підготовку, бажання та вільний час. Решта – турбота Вашої турфірми.

Варто згадати, що, перш ніж вирушати в турпохід, слід роздобути відповідне взуття. Воно повинне бути з міцною підошвою, краще всього придбати так зване трекінгове взуття – воно вбереже Вас від примхливих гірських стежок, на яких легко можна підвернути ногу. Крім того, з собою треба взяти багато рідини, можна фотоапарат або камеру, а також спортивний зручний одяг. Якщо ви все ще не займаєтеся таким видом спорту, саме час почати, тому що, окрім приємних вражень, він приносить нові враження і смак життя.

ОСТАННІ НОВИНИ