Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Монтаж реклами

Монтаж реклами

Що одразу привертає увагу у великому місті? Зовнішня реклама. Вона сяє звідусіль вогнями неонових вивісок, що світяться яскравіше вуличних ліхтарів. Вона розташована на банерах та брандмауерах – всі вони невід’ємні супутники нашого життя.

Монтаж зовнішньої реклами

Саме зовнішній рекламі зобов’язані своєю популярністю різні компанії, магазини, супермаркети, ресторанно-готельні комплекси, дорогі автосалони. Погодьтеся, реклама, яка установлена неналежним чином – можливо, трохи перехняблена чи скошена, а може, місцями тьмяно підсвічена, бо відійшли контакти – не викликає поваги до компанії. Відповідно, якісний монтаж зовнішньої реклами – це Ваш головний іміджмейкер, що відповідає з перше приємне враження про компанію. А перше враження, як Вам відомо, неможливо зробити двічі. Виготовлення та монтаж зовнішньої реклами, монтаж рекламних банерів, брандмауерів, виготовлення металевих рам, монтаж освітлення – це ті напрямки, за які «Альпром» несе відповідальність і виконує на вищому рівні.

Монтаж зовнішньої реклами пов’язаний із певними ризиками: збоями світлодіодного обладнання і небезпекою зриву вниз. Враховувати потрібно кожну дрібницю, адже навіть невелика помилка, допущена в процесі монтажу зовнішньої реклами, може обернутися великими неприємними сюрпризами. Саме тому у нашій команді працюють досвідчені професійні верхолази, що відмінно та без жодних проблем можуть швидко справитись із вирішенням даної задачі. Довіртеся професіоналам, і якісний монтаж зовнішньої реклами вам гарантований.

Монтаж рекламних банерів

Серед різних видів реклами зовнішня реклама займає більшу частину ринку. Рекламні банери є невід’ємною частинкою будь-якого мегаполісу. Якісно виконаний монтаж рекламних банерів – левова частка успіху власне рекламної кампанії.

Швидкий, а головне – якісний і недорогий монтаж рекламного банера виконують фахівці компанії промислового альпінізму. Ми працюємо з усіма видами зовнішньої реклами – виконуємо монтаж рекламних банерів, об’ємних літер, вивісок, підсвічування, неону, дюралайт, світлових коробів, а також проводимо монтаж рекламних банерів всередині приміщення.

Брандмауери

Брандмауери являють собою великі банери, закріплені на спеціальних конструкціях, які розташовуються на фасадах будівель. Площа брандмауера досить велика – вона обженена хіба що розміром бюджету та площею фасаду. Це один із найбільш дієвих, а відтак і широко поширений вид зовнішньої реклами. Великий розмір, читабельність написів, запам’ятовуваність, видимість реклами з порівняно великої відстані – головні переваги брандмауерів.

Монтаж освітлення

Монтаж зовнішньої реклами супроводжується монтажем спеціального освітлення. Це світлові короби (об’ємні конструкції різних розмірів і форм, що підсвічуються зсередини) та дахові установки. Монтаж такого освітлення вимагає точного інженерного розрахунку і надійного кріплення.

Мегаполіс без освітлення неможливий. Ви лише уявіть собі свято без гірлянд, світлового оформлення дерев та будівель – воно буде тьмяним і навряд чи викликатиме багато захоплення. Тому переоцінити грамотно виконаний монтаж зовнішньої реклами та монтаж освітлення неможливо. А наші майстри здатні виконати монтаж освітлення ще й у найбільш недоступних, на перший погляд, місцях.

Ось що ми можемо Вам запропонувати

Монтаж будь-яких конструкцій для зовнішньої реклами – банерів, вивісок, брандмауерів, світлових коробів, вивісок, неонових і об’ємних літер, дахових установок тощо.

Установка прожекторів на кронштейнах і підключення.

Монтаж стробоскопів, світлових і неонових шнурів, гірлянд.

Монтаж різних антенно-щоглових споруд на самих різних опорах і вже існуючих висотних об’єктах.

Прокладку й кріплення кабелю і обладнання на висоті, на глухих стінах будівель, на розтяжках, тросах, по стінах на висотних металевих, цегляних і бетонних конструкціях і поверхнях.

Монтаж щогл, козирків та інших конструкцій для кріплення і захисту частин обладнання, кабелю та ін.

Ремонт реклами: заміна перегорілих ламп в прожекторах, у рекламних конструкціях, заміна непридатної проводки, зміцнення конструкції.

Напис на стіні за трафаретом.

Монтаж рекламних прапорів на високих конструкціях, дахах будівель, стовпах і трубах.

Мийка реклами.

Завдання реклами – привернути увагу покупця. І для того, щоб рекламні конструкції не залишали байдужими, вони повинні вразити виконанням. А виконання, прекрасний сервіс і гідне обслуговування можливо тільки у випадку, якщо команда складається з професіоналів – а це саме те, до чого прагнула і чого з гордістю досягнула компанія “Альпром”.

ОСТАННІ НОВИНИ