Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Підйом вантажів

Підйом вантажів

Купивши нові меблі, майже кожен львів’янин стикається із проблемою підйому вантажів по сходах. Мало того, що перенести меблі  важко, то вони ще й не завжди здатні протиснутися через вузькі сходові клітки в під’їзді. Однак у цієї, здавалося б, вагомої причини засмутитись є дуже просте рішення – можливість найняти вантажників з компанії Альпром і насолоджуватися результатом їх роботи.

Перш ніж здійснювати підйом вантажів по сходах, вантажники  проводять оцінку розмірів цього вантажу і ширину сходових прольотів, так як під час роботи можуть виникнути деякі ускладнення – наприклад, ширина сходів недостатня для нормального підняття вантажу, або ж сам вантаж занадто крихкий, який не можна розібрати і комфортно перевезти.

Зазвичай такий вантаж доводиться переносити вручну дуже обережно, щоб не пошкодити його під час транспортування. До надто крихких речей відносять цінне обладнання, старовинні меблі та інші предмети.

Наші робітники мають чималий досвід у проведенні таких робіт, тому доставка вантажів по сходах не викликає у них ніяких труднощів.Весь процес роботи можна розбити на чотири етапи:

 

  1. Проведення оцінки предмета, який потребує транспортування. Спочатку наші вантажники дивляться, що це за предмет, наскільки він крихкий і т. д.
  2. Розбір предмета на складові – звісно, якщо це можливо.  Сучасні меблі цілком можна розібрати і перенести частинами на будь-який поверх будинку.  Якщо це антикварні меблі, розбирати їх не можна, тому слід обдумати, як пронести такі меблі по сходах без допомоги допоміжних пристроїв.  Будь-які пристрої можуть пошкодити предмети старовини. Не розбирають  і побутову техніку, однак її можна транспортувати за допомогою вантажопідйомних інструментів.
  3. Безпосередньо підйом об’єкта.
  4. Збірка і установка вантажу. У разі, коли об’єкт попередньо розбирають для більш зручного перенесення, при доставці його потрібно зібрати. І це не означає, що клієнт повинен займатися складанням самостійно. Наші вантажники зберуть  вантаж і встановлять його в потрібному місці.

Якщо Вам потрібна допомога з підйому вантажів в квартиру по сходах, ми з радістю Вам допоможемо.

 

ОСТАННІ НОВИНИ