Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Переваги гідроструменевої очистки поверхонь

Переваги гідроструменевої очистки поверхонь

Вода – це одна із стихій, яка захоплює людську уяву та надихає їх, на творчі та
технічні винаходи для свого блага. Одним з таких винаходів є гідроструменева
очистка. Лише з назви методу стає зрозуміло, що очищуючим елементом є струмінь води, який подається під великим апаратним тиском.
Зазвичай до води додають миючі засоби, які містять ПАР. При зіткненні з поверхнею виникає вивільнення великої кількості енергії, під дією якої з поверхні видаляється будь-яке забруднення. А ПАР (поверхнево активні речовини) доповнюють справу водночас очищаючи та знежирюючи поверхню.
Які поверхні можна піддавати такому методу очистки?
Практично будь-які:
● металеві ( труби,металоконструкції та ін.)
● бетонні,цегляні фасади (мийка, очистка швів)
● скляні ( вікна, склопакети, скляні фасади)
● дерев’яні ( очистка від старого покриття)
Для різних поверхонь використовують тиск різної сили, аби не пошкодити поверхню,а лише почистити її. Від сили тиску також залежатиме степінь очистки. Є кілька можливих варіантів очистки:
● під низьким тиском
● під середнім тиском
● під високим тиском
● під надвисоким тиском
Вибір тиску є найважливішим питанням, адже від його сили залежатиме результат, якого ви хочете досягти методом гідроструменевої очистки. Для прикладу, очищення металевої поверхні під низьким тиском це видалення поверхневих забруднень, пилу, свіжої іржі, плісняви, сольові відкладення, полущену фарбу. А якщо під максимально високим тиском обробити металеву поверхню, то можна досягнути зовсім іншого результату – повністю очистити метал від старої фарби, глибокої іржі, окалин, елементів магнітного залізняку(оксид заліза) і взагалі, надати металу виключної гладкої чистоти.
Такий метод очистки має ряд переваг. Перш за все гідроструменевий спосіб очистки є екологічно чистим, вода не спричиняє утворення шкідливих сполук при контакті з різними поверхнями, отже відходи не будуть токсичними. Також при правильно підібраному тиску, така очистка ідеально очищує поверхню від будь-яких забруднень та відкладень, не пошкоджуючи її та прилеглі елементи, які не потребують очищення. Особливо це важливо коли необхідно провести якісну, але делікатну чистку технічних споруд, обладнання та конструкцій на різних промислових підприємствах. Адже від цього залежить збереження їх функціональності. Гідроструменевий метод очистки дозволяє проводити очистку без відриву від виробництва, метод є пожежобезпечний, а техніка та інструменти які при цьому використовується, максимально компактні та мобільні. Звичайно, такий метод очистки вимагає певних навичок та обладнання. Найчастіше очищення проводиться на висоті різного рівня, тому необхідно мати досвід у таких роботах.
Альпіністи з компанії Alprom є досвідченими фахівцями і проводять таку очистку використовуючи технології та методи промислового альпінізму. Наші спеціалісти мають необхідне обладнання та досвід у проведенні гідроструменевої очистки різних поверхонь побутових та промислових зон.
Команда фахівців Alprom завжди готові зробити свою роботу на висоті!
Якщо вам потрібна додаткова інформація зателефонуйте нам будь ласка заномером +38‎(097)855-85-55

ОСТАННІ НОВИНИ