Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Піскоструминна обробка металу

Піскоструминна обробка металу

Будівельна індустрія постійно працює над тим, щоб удосконалювати методи обробки та захисту металу від негативного впливу зовнішнього середовища, яке призводить до появи корозії, іржі, і, відповідно, до пошкодження структури металу, його зносостійкості та зовнішнього вигляду. Адже в основному, металеві конструкції є каркасом будь-якої будівлі, або окремим її елементом, і якщо ця конструкція пошкоджується, наслідки будуть руйнівними.
Один з новітніх сучасних методів обробки металу – метод піскоструменевої обробки металу, зарекомендував себе, як чудовий засіб надійного захисту металевих елементів від ушкоджень. У чому ж полягає суть цього методу? Суть методу піскоструйної обробки полягає у обробці металу струменем абразивних часток, під великим тиском, який водночас зачищає поверхню від ушкоджень та надає їй шорсткої текстури, для кращого зчеплення з майбутнім покриттям(адгезії). При обробці різних металевих конструкцій, залежно від товщини металевого покриття, можуть застосовувати абразиви різного виду та різної величини. Найчастіше
використовують пісок.

Переваги цього методу обробки металевих поверхонь очевидні:
● зняття старого шару фарби чи іншого покриття
● очищення від ушкоджень та іржі
● надання поверхні шорсткості для належного прилягання покривного матеріалу
● надання металу текстури необхідної для дизайнерського рішення

Цей метод обробки значно спрощує робочий процес спеціалістам, адже не потрібно вручну обробляти шліфувальними наждаками великі площі чи найменші металеві деталі. Також це значно скорочує терміни виконання завдання, та вимагає менших фізичних навантажень від виконавця. Своєчасна піскоструминна обробка металу є важливою частиною захисту металевих
елементів від зіпсуття та дороговартісних ремонтів. Такий метод ефективно допоможе
уникнути зайвих клопотів та економить ваші кошти. Залежно від бажаного результату, ступінь глибини очистки визначається спеціалістом, який проводить таку обробку. Він братиме до уваги глибину пошкодження металу, чим він був покритий, і чого необхідно досягти в процесі обробки.  Звичайно, спеціалісти заздалегідь оглядають об’єкт та визначають, якої очистки він потребує.
Для професійного виконання піскоструминної обробки металу необхідно мати компресор, розпилювач тв абразивну суміш з відповідним складом часток. Тому таке завдання зазвичай виконують професіонали, які мають і досвід і обладнання. Часто роботу з обробки металу необхідно проводити на висоті. І тоді необхідно знайти спеціаліста, який вправно справиться із завданням в таких специфічних умовах.
Саме такими спеціалістами є професіонали з компанії Alprom.
Наші вправні альпіністи, з допомогою сучасного високотехнологічного обладнання та навичок промислового альпінізму, можуть легко та швидко виконати потрібну роботу на будь-якій висоті. Вони належно виконають увесь комплекс піскоструйної обробки металевих поверхонь, не завдаючи зайвого дискомфорту громіздкою технікою чи обладнанням. Фахівці з команди Alprom добре освоїли технологію виконання таких робіт на висоті, тому вам не доведеться турбуватись про їхню кваліфікацію чи якість виконаної роботи – вони завжди на висоті!
Зателефонуйте нам за номером +38‎(097)855-85-55 і ми надамо вам необхідну інформацію.

ОСТАННІ НОВИНИ