Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Специфіка фарбування металевих труб

Специфіка фарбування металевих труб

Мабуть на перший погляд фарбування металевих труб видається простою справою. З цим мав би справитись кожен господар. Купив фарбу, пензлик – та й фарбуй на здоров’я, хочеш в білий класичний, чи модний пудровий колір,чи в авангардний зелений горошок… Проте, яким би простим не здавалося це завдання, воно має свою специфіку та особливості, про які варто дізнатися перш ніш взятися за пензлик. Як і будь-які металеві поверхні, металеві труби потребують надійного захисту від корозії та іржі. Для цього існує перевірений метод -фарбування. Звичайно, що для кожної поверхні труби ( металева, алюмінієва, пвх,чавунна, сталева і т.д) існує свій технологічно вірний метод обробки і фарбування та свій різновид фарбуючих засобів. Від цього залежатиме якість фарбування та довговічність експлуатації труб. Проте, якщо ви зайдете у будь-якому будівельному магазині у відділ лакофарбових засобів, зробити вибір буде непросто, адже можна розгубитись від широти асортименту. Що ж вибрати?… Давайте розберемося.
Перш за все вам необхідно визначити з чого зроблена труба та яке її призначення (газопровідна, стічна, каналізаційна, водопровідна і т.д), адже це теж впливатиме на вибір фарбуючих засобів. Також варто взяти до уваги температурний показник, адже теплопровідні труби потребують термостійких засобів обробки. Якщо труби пролягають зовні, та регулярно піддаються негативному впливу зовнішнього середовища, то оптимальним вибором можуть стати фарби виготовлені на основі свинцевого сурику. Свинцевий сурик є потужним окислювачем, вступаючи в реакцію з металевою поверхнею він створює щільну,непроникну для повітря та води плівку,що надійно захищає труби на довгі роки. Але для труб, які пролягають крізь
житлові приміщення, не варто обирати цей вид фарб, через їх високу токсичність. Алкідна емаль (суміш лаку, розчинника, наповнювача, пігменту, антисептика) також характеризується високою атмосферостійкістю, термостійкістю, та стійкістю кольору. Вона надійно захищає металеві труби від корозії та іржі, як на вулиці, так і в вологих приміщеннях( ванна, підвал, тощо). Крім того вона швидко сохне, та має високу еластичність, що забезпечує довговічність покриття. Колір такої фарби не вигорає на сонці, та не жовтіє. Алкідні фарби різняться за своїм складом, видом наповнювача, та додаткових домішок. Зазвичай виробник вказує на упаковці склад та особливості призначення фарби.
Олійні фарби мають широкий спектр призначення, також призначені і для металевих поверхонь, але вони можуть втрачати колір під дією сонячного світла та інших атмосферних чинників. Такі фарби зазвичай сохнуть впродовж доби, та мають різкий неприємний запах, який дуже довго вивітрюється. Якщо з вибором фарб більш-менш ми розібралися, то не менш важливим є питання технології виконання фарбування. Тут важливо враховувати в якому стані знаходиться об’єкт,який ми плануємо пофарбувати. Якщо це нові труби, щойно встановлені,то
процес буде простішим. А якщо труби давні, то вони зазвичай потребують додаткової обробки. Зокрема технологія обробки фарбою металевих труб включає:
● очищення від старого шару фарби
● зачистка від іржі, корозії, грибку, тощо
● обробка поверхні шліфувальною шкуркою
● знежирення поверхні
● нанесення шпаклівки( при потребі вирівняти нерівності)
● нанесення грунтівки
● нанесення фарби
З усього видно, що процес фарбування металевих труб не зовсім простий, як може здаватись. Більш того, труби, які проходять на висоті, вимагають ще і специфічних навичків у роботі високо над землею чи підлогою. Щоб якісно пофарбувати важкодоступні місця, необхідно вправно орудувати інструментом та водночас зберігати рівновагу. Не кожному таке завдання до снаги.
Тому фарбування металевих труб, особливо, якщо вони пролягають на висоті та у важкодоступних місцях, варто доручити професіоналам.
Наші спритні альпіністи, використовуючи оснащення та технології промислового альпінізму, швидко та безпечно дістануться необхідної зони роботи. Вони почуваються комфортно на
будь-якій висоті, тому роботу виконують якісно та вправно.
Якщо вам необхідно виконати професійне фарбування металевих труб,то ми готові
запропонувати вам нашу допомогу. Зателефонуйте нам за телефоном +38‎(097)855-85-55 та
отримайте необхідну інформацію. Спеціалісти з компанії Alprom гарантують якісне
виконання робіт з дотриманням технологій фарбування та принципів безпеки.
З фарбуванням від Alprom ваші труби завжди на висоті!

ОСТАННІ НОВИНИ