Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Природа + архітектура: що таке ландшафтний дизайн

Природа + архітектура: що таке ландшафтний дизайн

Якою буде Ваша ділянка? На ній буде альпійська гірка і сад каменів? Може, Ви віддасте перевагу маленькому рукотворному ставку, оточеному квітниками? А може, біля вашого котеджу буде виблискувати в сонячних променях струменями фонтан, а зелені алеї шелестінням листя зватимуть на прогулянку? Який стиль вам ближчий: англійський чи французький, китайський чи японський? А, може, квітучий сад, сповнений пахощів та свіжого повітря, стане прикрасою і гордістю Вашої ділянки? Кожен із нас хоче, щоб його земельна ділянка виділялась на тлі інших – ну або принаймні, щоб вона була доглянутою і затишною. В наші дні оформлення та догляд за прилеглою до будинку територією перетворилися на ціле мистецтво, що поєднує в собі елементи будівельних, архітекторських і садівничих робіт. А називається воно ландшафтним дизайном.

Ландшафтний дизайн – це не просто посадка рослин і стрижка газону. Професійний дизайн ландшафту – це створення певного стилю, здатного перетворити нехай навіть занедбану ділянку у прекрасну озеленену місцинку, де приємно проводити час на самоті із книжкою, насолоджуючись спокоєм та свіжим повітрям, або ж, скажімо, проводити пікнік з родиною та друзями. Ландшафтний дизайнер – це людина, покликання якої полягає у створенні єдиного, неповторного і гармонійного стилю саду, рослин, клумб, квітників, водойм і побудованого будинку або котеджу на Вашій ділянці з урахуванням рельєфу і особливостей території.

Предмет ландшафтного дизайну розвивався і змінювався протягом століть. У різний час існували свої уявлення про те, як повинна виглядати місцевість навколо будинку, змінювалися поняття естетики. Сучасний дизайн не ставить ніяких обмежень, підштовхуючи до свободи творчості. Між іншим, самостійно спланувати ділянку – не така вже й складна справа, як може здатись на перший погляд. Врешті-решт, завжди можна надихнутись ідеями з різних інтернет-джерел, або ж спитати поради на консультації в професійного ландшафтного дизайнера. Було би бажання, а можливість завжди знайдеться – адже нам пощастило жити у вік відкритих можливостей.

ОСТАННІ НОВИНИ