Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

ЩО ВИБРАТИ – промисловий альпінізм чи оренду автовишки?

ЩО ВИБРАТИ – промисловий альпінізм чи оренду автовишки?

Промисловий альпінізм

…дає можливість максимально швидко і оперативно почати будь-які висотні роботи. Що стосується використання автовишки, для проведення робіт із цією спецтехнікою знадобиться провести підготовчі роботи.

Крім того, використання автовишки іноді є недоцільним або ж узагалі неможливим з точки зору розміщення – наприклад, на площах міста часто є забороненим в’їзд як легкового транспорту, так і спеціальної техніки, а на вузеньких кручених вуличках Львова просто ніде розвернутись та важко розміститись, тому в таких місцях використовують ліси та роботу промислових альпіністів. З іншого боку, застосування спеціалізованої техніки в загальному випадку має перевагу з точки зору безпеки – що, звісно ж, нівелюється у тому випадку, якщо Ви вирішуєте скористатися послугами досвідчених спеціалістів, що працюють у команді компанії із хорошим досвідом.

Компанія “Альпром” дбає як про обладнання, яке використовують альпіністи, так і про їх знання та технічну підготовку, допускаючи до виконання робіт лише добре підготованих знавців своєї справи. Адже ми піклуємось про максимально якісний результат, що задовольняє потреби замовника, та про те, яким чином цей результат буде забезпечений.

 

Використання автовишок

А ще у використанні автовишок є одне велике “але”: їх можна використовувати лише для роботи на обмеженій висоті, котра переважно не дає можливості проводити роботи на верхніх поверхах багатоповерхівок. Проте Вам не слід переживати і шукати вирішення самотужки: наша служба підтримки завжди знайде для Вас яку завгодно кількість часу для того, щоб проконсультувати Вас з приводу будь-якого питання на рахунок всіх послуг, які ми надаємо. Тож телефонуйте або замовляйте дзвінок – на нашому сайті (у верхній частині кожної сторінки, якщо точніше) є як номер телефону, так і кнопка “Замовити дзвінок”.

ОСТАННІ НОВИНИ