Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Романтика та небезпека – особливості роботи у промальпі

Романтика та небезпека – особливості роботи у промальпі

Можливо, гуляючи по нашому місту, Ви помічали робітників, що висять на хитромудрих підвісних конструкціях і займаються фарбуванням фасаду, миттям вікон або взимку – видаленням бурульок з країв даху. Це люди романтичної і екстремальної професії, що називається промисловий альпінізм.

Як би не вдосконалювався технічний прогрес, які б машини і механізми не вигадували люди, прагнучи полегшити та убезпечити свою працю, без допомоги цих людей неможливо обійтися.

Промисловий альпінізм – заняття надзвичайно захоплююче та цікаве, однак дуже небезпечне. Сама по собі робота гарантує екстрим та сплеск адреналіну в крові. Ця професія на ринку праці існує доволі давно. Деякі джерела посилаються на 1930-і роки, інші відносять її зародження до 1960-х років. Більш інтенсивно професія почала розвиватися з 1990-х років, коли стали з’являтись нові технології в будівництві і ремонті будівель та споруд.

Чим корисний промисловий альпінізм?

Промислового альпінізм має дуже широку сферу застосування: здійснення будівельних, монтажних, ремонтних та інших робіт, що стосуються фасадів будівель, встановлення зовнішньої реклами та інших зовнішніх конструкцій будівельних споруд. Основні види робіт промислових альпіністів: очищення і миття вікон та інших елементів фасадів будівель; прибирання снігу з дахів і видалення бурульок з карнизів; герметизація міжпанельних стиків (швів); монтаж, демонтаж, фарбування, обслуговування і ремонт несучих та огороджуючих конструкцій, обладнання тощо. Усі послуги, які надає компанія Альпром, Ви можете знайти на нашому сайті: натисніть тут.

Промисловий альпінізм для економії коштів та часу

Це не тільки корисна робота, але і досить економна. У замовника відпадає необхідність у дорогій оренді та встановленні будівельних лісів, використанні будівельних механізмів, автовишок, до того ж, можна не зупиняти виробництво. Це явна економія коштів. Природно, праця верхолазів оплачується досить високо, але це в будь-якому випадку обходиться замовникові дешевше, ніж оренда складної техніки. Однак якщо Вам все ж потрібно орендувати автовишку, Ви можете звернутись за номером, вказаним у “шапці” кожної сторінки сайту Альпром – ми надамо Вам безкоштовну консультацію та порадимо, що і як краще зробити. Звертайтесь!

ОСТАННІ НОВИНИ