Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Утеплення фасаду багатоповерхівки

Утеплення фасаду багатоповерхівки

Якщо Ваш багатоквартирний будинок взимку не надто добре втримує тепло, саме час задуматись про утеплення його стін. Однак у цій справі є декілька “підводних каменів”. Про те, як правильно захистити своє житло від холоду та вологи, Вам сьогодні розкажуть фахівці компанії “Альпром”.

Чи знаєте Ви, що від того, де покласти утеплювач – зовні по фасаду будинку чи всередині у квартирі – залежить те, наскільки ефективно працюватиме утеплення Вашого дому? Якщо Ваша відповідь “ні”, то знайте – утеплення будинку слід робити виключно зовні, при тому укладаючи один обраний утеплювач по всій площині будинку. Чому саме зовні, а не всередині квартири, можна пояснити просто і жартома: коли Ви хочете зігрітись, Ви одягаєте куртку, а не намагаєтесь її проковтнути. Так само і зі стінами – утеплювати їх треба зовні, інакше неминуче отримаєте неприємні сюрпризи: тепло й надалі втікатиме, а ще у домівці “поселяться” волога та цвіль. Ось ще декілька аргументів проти утеплення квартир зсередини:

  • в середньому житлова площа кімнат зменшується на 10 см;
  • між стіною і матеріалом утеплювача накопичується волога і з часом розвивається цвіль і грибок;
  • пінопласт і мінеральна вата, використовувані для утеплення стін, можуть викликати алергічні реакції;
  • на час робіт доводиться виїжджати з квартири.

Утеплення фасадів багатоповерхових будинків

методом промислового альпінізму

Висотні роботи при утепленні будинків виконуються з використанням альпіністського спорядження, що включає в себе карабіни, мотузки, затискачі, страхувальні механізми.  Робота фахівця полягає в переміщенні уздовж стін будівлі на закріпленій мотузці, фіксуваній в певних місцях, де і проводяться фасадні роботи з утеплення будівлі. Та найголовніше – кожен альпініст компанії “Альпром” має професійну підготовку та може досконало виконати доручені йому завдання за мінімальну кількість часу.

Метод промислового альпінізму при утепленні фасадів будівель має свої переваги:

  • не потрібна тривала підготовка для проведення робіт;
  • доступна ціна проведених утеплювальних робіт;
  • можливість проведення робіт у важкодоступних місцях;
  • немає обмежень по висоті утеплених будинків.

Компанія “Альпром” пропонує Вам покласти турботу за тепло Ваших стін на наших фахівців. А якщо у Вас є запитання – наша служба підтримки радо на них відповість, якщо Ви звернетесь за номером, вказаним на кожній зі сторінок нашого сайту, або залишите нам повідомлення. Звертайтесь! 🙂

ОСТАННІ НОВИНИ