Альпром - наша робота завжди на висоті

+38‎(097)583-56-29

Великодній відпочинок у альпін-парку

Великодній відпочинок у альпін-парку

Пасха – це одне з головних церковних свят, яке відзначається і православними, і католиками у всьому християнському світі. День Воскресіння Христового – це символ вічного життя, перемоги над смертю та очищення від гріхів.

Святкування Великодня цього року відбудеться вже в цю неділю – 8 квітня. Традиційно з цим світлим святом завершується Великий піст, який у 2018 році тривав з 19 лютого по 7 квітня.

 

На Пасху українці отримають додаткові вихідні і зможуть відпочивати три дні поспіль – 7, 8 та 9 числа. І якщо Ви задумуєтесь над тим, де з сім’єю та друзями можна приємно і весело провести час та відсвяткувати Гаївки та обливаний понеділок – у нас є чудова ідея 🙂

 

Альпін-парк у Шевченківському Гаю у Львові – це унікальне місце для спорту та активного відпочинку на свіжому повітрі. Тут ви знайдете чим повеселити як дітей, так і дорослих. Наші менеджери завжди допоможуть Вам зарезервувати бажані години для відпочинку, тож Вам не доведеться турбуватись про те, чи знайдеться у нашому велелюдному місці куточок для проведення дозвілля. Телефонуйте – наша команда чекає на Вас!

 

Детальніше про наш альпін-парк можна прочитати тут: www.alprom.org/alpin-park/

ОСТАННІ НОВИНИ